Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Hokejisté Krnova prohráli i třetí utkání

v_zidek_hk_krnov_cloni_pred_brankou_studenky_20151003Hokejisté Krnova se ve třetím kole krajské ligy představili na vlastním ledě, kam přijela Studénka. Tohoto soupeře Krnováci rozstříleli v přípravě, ale teď se čekal zcela jiný duel.

Utkání nezačali v nijak závratném tempu, jako tomu bylo v derby s Horním Benešovem. Skóre otevřeli domácí, když se v osmé minutě trefil Ondřej Havlíček, který se nejlépe zorientoval před golmanem Baldíkem. Jenomže potom začala iniciativu přebírat Studénka. Krnovští šli dvakrát těsně za sebou do čtyř a hosté toho využili.

V šestnácté minutě srovnal tečovanou ranou od modré Tomášek. O minutu později pak hostující útočník Ertel sám před brankou položil brankáře Mužíka a Studénka vedla.

Hned v první minutě druhé třetiny dokázali domácí vyrovnat, když ukázkově vyřešili přečíslení dvou na jednoho. Pavel Michálek zatáhl puk do pásma, předložil jej Ondřeji Pavlicovi, který trefil z první poloodkrytou branku hostí. V krnovské kabině mezi úvodní a prostřední částí musel být pořádný vichr, protože domácí najednou zvýšili důraz a chvílemi vůbec nepustili Studénku z její obranné třetiny.o_havlicek_hk_krnov_vstrelil_prvni_branku_krnova_20151003

Jenže tlak Krnova utlumila třetí branka Studénky v devětadvacáté minutě. Sólový nájezd Štubni ještě Mužík zlikvidoval, jenže nedůslední beci nedokázali uklidit kotouč do bezpečí a nehlídaný Ertel poslal hosty dorážkou znovu do vedení. Přesto stále bylo o co hrát a Krnov se nevzdával. Naopak se opět dostal do tlaku, ale hostující gólman Baldík byl k nepřekonání. Vychytal tutovku Weisse i příležitost Pavla Michálka. Ustál i přesilovou hru Krnova.

V poslední části už padla na domácí křeč. Nebyli si schopní přesně přihrát a sami sebe dostávali do problémů v obranném pásmu. Ve čtyřicáté deváté minutě přišla dlouhá přihrávka hostí až na útočnou modrou čáru, kam si najel hostující Mičulka. Blafákem do forhendu oblafnul Mužíka a bylo to 2:4.

Hned čtyři minuty na to jel sám na Mužíka Orszulík. Ten jeho šanci skvěle zlikvidoval, poradil si i s dorážkou, ale na další doražený puk už nedosáhl, 2:5.

Šest minut před koncem trochu zmírnil porážku domácích Pavlica. Při svém sólovém nájezdu byl faulován a dostal možnost si jej zopakovat. Trestné střílení bezpečně proměnil. Jenže to bylo ze strany Krnova vše. Tým v letošní sezoně ještě nezískal ani jediný bod.

HK KRNOV - HC STUDÉNKA 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Branky Krnova: 8. Havlíček (Holeš, Pavlica), 21. Pavlica (Pavel Michálek), 55. Pavlica (trestné střílení)

HK Krnov: Mužík - Bednárek, Vysloužil, Tomáš Michálek, Faksa, Žídek, Dohnal, Ševčík, Mrkva, Olbrecht - Tošenovjan, Pavel Michálek, Pavlica - Otipka, Weiss, Kostovský - Havlíček, Kubík, Holeš - Vaněk, Vlček. Trenér: Jaroslav Plánovský