Example of Category Blog layout (FAQs/General category)

Patnáct branek v Novém Jičíně

l_vrabel_hk_krnov_pri_obranne_cinnosti_v_nj_20170129Neočekávaná přestřelka se stala z utkání hokejistů HK Krnov na ledě předposledního týmu krajské hokejové ligy v Novém Jičíně. Krnovští odjížděli na utkání jen s jedenácti hráči do pole.

„Bylo nás málo, těsně před zápasem nám onemocněli čtyři kluci, tak jsme jeli v hodně improvizované sestavě. Ale Nový Jičín hraje většinu sezony na dvě pětky, takže to nakonec nevadilo," říkal trenér Jaroslav Plánovský.

Od počátku to byl hokej nahoru dolů. Šance střídala šanci. A padaly i branky. „Nový Jičín má v sestavě samé mladé, živé kluky, tak to byl takový hodně rychlý hokej. Ale taky se spoustou chyb na obou stranách a taky spoustou vyloučených," pokračoval Plánovský.

a_muzik_hk_krnov_zasahuje_v_novem_jicine_20170129Krnovští hokejisté od 4. minuty prohrávali po průniku soupeře do obranného pásma. Následně v utkání dvakrát vedli, když nejprve David Nardelli po brejku v oslabení vyrovnal a následně Pavel Michálek zkušeně zavěsil do šibenice domácí branky. Domácí však znovu otočili a krnovští museli dotahovat a obracet výsledek. David Nardelli skóroval podruhé v oslabení a Pavel Michálek dovršil hattrick.

Závěr utkání pak znovu patřil Krnovanům. „Vždycky to bylo jenom o gól. Když jsme skórovali, už jsem si říkal, že přidáme ještě jeden a bude hotovo. Místo toho jsme je nechali vyrovnat," popisoval zkušený kouč, který ve druhé třetině vystřídal brankáře. Místo Filipa Kolberta šel na led Antonín Mužík.

Pět minut před koncem jsme vedli 8:6. Říkal jsem: hoši, ne že z toho uděláme zase drama. Jen jsem to dořekl, dostali jsme sedmou branku," usmál se krnovský trenér, ale hned dodal: „Důležité je, že máme body."

HK NOVÝ JIČÍN B – HK KRNOV 7:8 (1:2, 4:4, 2:2)

Branky a asistence: 4. Daron (Hermann, Ondráček), 24. Hermann (Ondráček), 26. Rosypka (Mihál), 31. Mihál, 34. Palacký, 46. Palacký, 55. Ondráček (Daron, Fajmon) – 8. Nardelli (Pavel Michálek, Vrabel), 17. Pavel Michálek (Tošenovjan, Vrabel), 29. Pavel Michálek (Kysučan, Hon), 30. Nardelli (Weiss), 33. Hon (Vlašánek), 36. Pavel Michálek (Kysučan, Hon), 49. Kysučan (Tošenovjan, Hon), 55. Vlašánek (Tošenovjan, Vrabel)

sestava Krnov: Kolbert (26. Mužík) – Vrabel, Hon, Vysloužil, Klement – Nardelli, Pavel Michálek, Kysučan – Tošenovjan, Weiss, Vlašánek – Pavlica. Trenér: Jaroslav Plánovský