* hledáme nového člena realizačního týmu, hokejového fandu se zajmem o krnovský hokej, redaktora, který by měl na starosti komunikaci směrem k fanouškům a široké veřejnosti. Kontakt na 721 256 997.

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ
KLM 2018/2019
Datum so, 03. lis. 2018 Beginn 17:lis
HK KRNOV ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN -:-

AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY

AKTUÁLNÍ TABULKA

# Tým UTKÁNÍ SKO RE BODY
1 HK KRNOV 7 26 14 18
2 HC WOLVES Č.TĚŠÍN 7 38 26 14
3 HC STUDÉNKA 5 28 21 11
4 HC BÝCI KARVINÁ 6 29 18 11
5 HC BOHUMÍN 6 20 24 9
6 TJ HORNÍ BENEŠOV 6 20 30 7
7 HC FRÝDEK - MÍSTEK 5 16 17 5
8 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 6 18 29 4
9 HC ROŽNOV 6 18 34 2
banner_2

HOKEJOVÝ KLUB KRNOV HLEDÁ CHLAPCE I DÍVKY DO MLÁDEŽNICKÉHO, HOKEJOVÉHO KLUBU

Nevadí, že dítě neumí bruslit. Pod vedením našich trenérů jej základy bruslení naučíme. Nebojte se přivést své dítě k nám.

Kromě toho si váš syn, nebo dcera, ve věku od 4 do 8 let, užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. Radost ze hry, z pokroku v dovednostech nejen hokejových si užijete spolu se svými dětmi.

Hokej je sport, který naučí vaše dítě disciplíně, spolupráci s ostatními v kolektivu, přijímat zodpovědnost, dodržovat pravidla, respektovat autoritu.

KDY MOHU PŘIJÍT?

V období května až srpna (mimo červenec) probíhají tréninky na umělé ploše krnovského zimního stadionu a v jeho blízkém okolí. Trénujeme pravidelně v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 16:30. Více informací obdržíte přímo na tréninku.

V období září až března probíhají tréninky na ledové ploše krnovského zimního stadionu. Tréniky jednotlivých věkových kategorií jsou vždy dopředu uvedeny na klubovém webu

CO POTŘEBUJI?

Výbavu k prvním bruslařským krůčkům dětem, po dohodě, zapůjčíme. Jakmile dítě zvládne bruslení, může mu být, v případě zájmu, hokejová výstroj zapůjčena. V případě že budete chtít pro dítě vlastní hokejovou výstroj, rádi se zakoupením výstroje poradíme, případně zprostředkujeme nákup za zvýhodněnou cenu.


ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají ve vyhrazené šatně. Šatny jsou rozděleny dle jednotlivých věkových kategorií. Trénik trvá přibližně 60 minut. Každá věková kategorie má vlastní trenéry, kteří se dětem věnují po celou dobu tréninku.


ČTVRT ROKU ZDARMA

Nevíte, zda-li bude vaše dítě hokej, jako nejrychlejší kolektivní sport, bavit? Po dobu tří měsíců si můžete vyzkoušet co hokejový trénink obnáší a jak bude vaše dítě bavit.

 

NEVÁHEJTE A PŘÍJĎTE MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA VÁS

 

více informací získáte u trenéra mládeže:

hlavní trenér mládeže:   MICHAL PISKOŘ

                                       telefon: + 420 602 230 499
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

trenér přípravky:             JAROSLAV RÝPAR

                                       telefon: + 420 605 902 262
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

                                      

 

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Výhercům soutěže byly předány permice
neděle 30. září 2018 11:23
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Josef Tichý vyztuží krnovskou obranu
sobota 1. září 2018 16:21
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...
Příprava na ledě klepe na dveře
neděle 22. červenec 2018 11:50
Thumbnail Uběhlo to jako voda a letní část přípravy hokejistů na ledě se přiblížila. Oproti předchozím, hokejovým sezónám startuje příprava o čtrnáct dní dříve a bude probíhat intenzivněji než bývalo zvykem. Krnovský A tým i mládežníci se budou letos na ledě...
Pavel Selingr míří do Krnova
středa 30. květen 2018 10:41
Thumbnail Nejen v nejvyšších, hokejových soutěžích se roztočil kolotoč přestupů a hostování. V nové sezoně se chceme pohybovat v horních patrech tabulky a dosáhnout na finále play off KLM, které nám v poslední sezoně o vlásek uniklo. Letité zkušenosti PAVLA...