Example of Section Blog layout (FAQ section)

Nová sezona o 10 týmech

Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.

Na samotný aktiv se dostavili zástupci devíti klubů, které se zůčastnily soutěže v uplynulém ročníku. Kluby si hlasováním a podporou nadpoloviční většiny schválily tříkolovou základní část soutěže s 27 zápasy a následné play off o osmi účastnících. Stejně jako v uplynulé sezoně bude čtvrtfinále a semifinále sehráno na dvě vítězná utkání, samotné finále následně na tři vítězná utkání. Sezona bude zahájena prvním kolem v sobotu 21.9.2019, případné páté finálové utkání rozhodující o vítězi soutěže bude sehráno v neděli 22.3.2019.

Diskuse se následně rozproudila také nad výkony sudích v uplynulé sezoně a nad způsobem jejich nasazování do jednotlivých utkání. Kluby si odsouhlasily, stejně jakou v uplynulé sezoně, nasazování tři sudích (jeden hlavní, dva čároví) v rámci utkání základní části, v play off potom systém čtyř sudích (dva hlavní, dva čároví).

Novinkou pro nadcházející sezonu bude regionální Allstars game, které se uskuteční koncem ledna a do nějž si každý z týmů nominuje vybrané hráče. Kluby jsou rozděleny do dvou skupin. Skupina Západ (Studénka, Krnov, Rožnov, Nový Jičín, Horní Benešov) a skupina Východ (Karviná, Bohumín, Orlová, Český Těšín, Frýdek Místek). Součástí tohoto exhibičního utkání budou také dovednostní soutěže.

Účastníci KLM 2019/2020: HC Wolves Český Těšín, HC Býci Karviná, HK Krnov, HC Studénka, HC Bohumín, HC Frýdek Místek B, Tj Horní Benešov, HC Rožnov pod Radhoštěm, HK Nový Jičín B, HC Orlová