Example of Section Blog layout (FAQ section)

Džeky: Věřím, že oslavíme postup

Krnovské hokejisty čeká ve středu v rámci Krajské ligy druhý čtvrtfinálový duel s Frýdkem-Místkem. Strojosvit v Polárce první zápas vyhrál 3:1 a pokud bude úspěšný, může na domácím ledě slavit postup. Jeden z velkých fanoušků Džeky věří, že se tak stane.

„Klukům věřím, že to už doma dají, sérii ukončí. Už se těším na dalšího soupeře, kterého taky vyřadíme,“ podotkl velký fanoušek Slezského FC, krnovských hokejistů a Chomýže Pavel Jatzek známý jako Džeky.

„Ve Frýdku to bylo zpočátku nervózní, ale pak už to šlo. I my fanoušci jsme byli ze začátku chladní,“ řekl fanoušek Strojosvitu. „Druhá třetina byla už lepší, třetí úplně bombová,“ pokračoval v povídání.

Dojem na něj udělala i hala Polárka. „Krásný stadion, ve kterém je teplo. Jen fanoušci Frýdku jsou burani,“ přidal svůj další postřeh.

Na zápas cestoval s týmem autobusem. „Kluci nás berou a tak to má být,“ zdůraznil. Dnes v Krystal aréně čeká slušnou návštěvu. „Mohla by přijít pětistovka, jako na derby s Benešovem. Připraveno bude i choreo,“ odtajnil.