Krnovští na ledě Orlové zklamali

a_muzik_hk_krnov_zasahuje_pri_utkani_v_orlove_20161015Hodně nepovedené utkání sehráli hokejisté Krnova v krajské lize na ledě lídra z Orlové. Do branky hostí nastoupil od začátku Antonín Mužík, do sestavy se vrátil Jan Weiss.

Začátek úvodní třetiny vypadal slibně. Krnovští hokejisté dobře bránili a snažili se tlačit před branku Orlové. „Prvních deset minut bylo dobrých, kluci plnili, co měli. Jenže jen těch deset minut," říkal kouč hostí Jaroslav Plánovský.

Ve čtrnácté minutě Krnov poprvé inkasoval, když si hostující obrana nepokryla dorážku Vaštíka. O tři minuty později se skóre měnilo znovu, když domácí Voznica trefil horní růžek krnovské svatyně přes bránícího hráče. „Úplně nás to rozhodilo. Nebruslili jsme, dopředu jsme nic nevymysleli, směrem dozadu to byly zmatky," kroutil hlavou krnovský trenér. Ten se snažil do druhé části svůj tým povzbudit.

„Pořád jsem jim říkal, že stav 2:0 nic není, jedeme dál, ale přišlo mi, jako by to někteří hráči už zabalili," krčil rameny. V polovině utkání dostali Krnované v rychlém sledu další dva góly. Mužíka, kterého nechávali spoluhráči na holičkách, když dovolovali Orlové skórovat téměř do prázdné branky, vystřídal Filip Kolbert.

r_sevcik_hk_krnov_pri_obrannem_zakroku_pri_utkani_v_orlove_20161015Také ten ale vydržel s čistým štítem necelých pět minut. „Po dvou třetinách 5:0, no co s tím chcete dělat? Orlová ukazovala, že má silný tým. Věděli o sobě, jejich hra měla hlavu a patu, jasně nás přehrávali. My jsme hráli dost naivně, vůbec jsme nedokázali vytvořit tlak na jejich hráče," rozebíral duel Jaroslav Plánovský.

V poslední části už padl pouze jediný gól, samozřejmě do krnovské sítě. Orlová tak v poklidu dokráčela k vítězství 6:0. „Pořád něco vymýšlíme v obranném pásmu, držímě zbytečně puk a podle toho to vypadá. Jsme pod tlakem, ztrácíme kotouče a je z toho chaos. Byl to asi nejhorší výkon za mého působení v Krnově," zlobil se Plánovský a hned našel důvod:

„A vše je to tím, že prostě musíme trénovat. Řekli jsme si to po zápase i někteří staší hráči si vzali řeč. Nekteří chodí jen na zápasy a to je špatně. Ano, je to amatérská soutěž, hrají to ve volném čase, ale pokud mají hokej rádi, musí mu něco obětovat."

HC Orlová – HK Krnov 6:0 (2:0,3:0,1:0)

Branky a nahrávky: 14. Vaštík (Lenomar, Zientek), 17. Voznica (Kasperlík), 30. Petrák (Lenomar, Vaštík), 32. Grepl (Pavlas, Štefanka), 37. Zakuťanský (Kytka, Grepl), 42. Kasperlík (Štefanka)

sestava Krnov: Mužík (32. Kolbert) – Dohnal, Volf, Tomáš Michálek, Hlaváček, Vysloužil, Hon – Pavlica, Pavel Michálek, Kostovský – Tošenovjan, Vlašánek, Holeš – Otipka, Weiss, Ševčík – Kubík. Trenér: Jaroslav Plánovský

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.