hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Jen čtyři body je dělí od jedenácté příčky a osm od sestupové, zatímco sedmnáct od první... Hokejisté Mountfieldu jsou v patrech, kde by to od nich vzhledem k síle kádru málokdo čekal. Prohra s Třincem byla jejich čtvrtou v řadě – znovu dali jediný gól, o který se postaral Petr Koukal.
  2. Kometa už představila nástupce rezignujícího Petra Fialy, trenérskou taktovku znovu přebírá majitel klubu Libor Zábranský. Brňané o tom informovali na svých webových stránkách.
  3. Zlín z posledních šesti utkání prohrál čtyři a všechny pouze rozdílem jedné branky. V pátek 0:1 s Kladnem a nyní doma proti Liberci 3:4. Ševce dělí od posledního místa jediný bod. Jak v Kladně, tak proti Liberci přitom klidně mohli bodovat. S Tygry už Berani prohrávali 1:4, ale málem se jim povedlo utkání zvrátit.
  4. Skills kouči v rámci projektu VTM makají na plné obrátky. Hráči kategorií U14 a U15 během kempů letos už nehrají jen zápasy, ale na ledě pilují i dovednosti. Program, který odstartoval v letošní sezoně, je v polovině.
  5. Dalo se to čekat, tlak v Kometě je obrovský. Už před sezonou jste se mohli dočíst, že pro Petra Fialu bude vedení Komety v pozici hlavního trenéra až příliš velkým soustem a že je jen otázkou času, než na lavičce skončí. Stačila první delší šňůra porážek modrobílých a Fiala svou funkci položil.
  6. Profesionální pěvkyně měla před startem zápasu Olomouce proti Kladnu zazpívat státní hymnu. Nedošlo k tomu kvůli poruše mikrofonu. Když se problém nedařilo vyřešit, vzaly situaci na sebe vyprodané tribuny. Hezký moment k 30. výročí začátku sametové revoluce.
  7. Přijede Jágr! Velká událost. Olomoucká plecharéna hlasila dva dny dopředu beznadějně vyprodáno. Nakonec dlouho nebylo jisté, jestli slavná osmašedesátka kvůli zdravotním potížím vůbec bude hrát. Hrála. Jaromír Jágr sice nebodoval, ale se svým týmem mohl oslavit parádní víkend. Po výhře nad Zlínem totiž Rytíři uspěli i v Olomouci, kde zvítězili 3:1. „Musím ale říct, že není jednoduché tady hrát,“ hodnotil Jágr. Po zápase mluvil i o 17. listopadu či Václavu Nedomanském.
  8. Parádní forma chytla v listopadu juniory pražské Kobry. V REDSTONE Extralize vyhráli potřetí za sebou, brankář Matyáš Ondrík přitom vychytal druhou venkovní nulu! Heroický výkon o víkendu předvedl oslabený mančaft Havlíčkova Brodu, Havířov ve šlágru znovu porazil přerovské Zubry.
  9. V Přerově kdysi startoval bohatou kariéru, teď se Josef Hrabal do mateřského klubu vrací. Zkušený obránce v této sezoně dosud nikde nehrál,, nyní se rozhodl pro angažmá u Zubrů. „„Pokud se stihnou včas vyřešit všechny administrativní věci, nastoupí už do pondělního zápasu proti Motoru," řekl klubovému webu sportovní manažer Pavel Hanák.
  10. V první třetině na sebe doráželi se Rhettem Hollandem, na přelomu utkání už vítkovický útočník Dominik Lakatoš upustil páru a hezky chlapsky si to rozdal s Janem Zdráhalem.