hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Útočník Frenks Razgals má před sebou novou výzvu. Poté, co se mu povedla sezona v Lotyšsku, si ho vyhlédlo polské Jastrzebie.
  2. Necelé dva dny zbývají do startu světového šampionátu v para hokeji. České hokejisty povede do boje coby kapitán Pavel Kubeš.
  3. AKTUALIZOVÁNO – Karlovy Vary na dorosteneckém turnaji 4SA Energie Hockey Cupu 21 ani jednou neztratily a došly si pro domácí triumf, když ve finále jasně přestřílely Ice Hockey Boys. Bronz urval Litvínov v prodloužení.
  4. Beranům se letošní sezona nepovedla. Jen těžko byste na ní hledali něco pozitivního, celkové třinácté místo obsadila zlínská družina snad jen proto, že v soutěži byl ještě slabší Motor. Tak či tak mají ve Zlíně důvod k zamyšlení. A to pořádný.
  5. Hokejová hůl se v rukách hokejistů proměňuje na kouzelné náčiní, s kterým jsou schopni pohladit duši všech sportovních fanoušků. Umí něco podobného i s golfovou holí? Ano, umí. Přesvědčili o tom na 8. ročníku turnaje Hokej Charity Golf Cup, kde se hrálo pro dobrou věc. Jan Alinč se v roce 2019 při hokeji při pádu na mantinel nešťastně zranil a ochrnul. Právě pro něj byl tedy určený výtěžek golfového turnaje, který hostilo hřiště na Kunětické hoře.
  6. Na seniorský hokej v uplynulém ročníku přepínal mladý útočník Petr Hašek v Litoměřicích a Sokolově, teď se pere o své místo v extraligovém kádru pražské Sparty. Mrkněte, co o sobě prozradil v dotazníku.
  7. Hokejisté prvoligového Havířova se připravují na soustředění v Jeseníkách. Účastní se ho 23 hráčů včetně realizačního týmu.
  8. Po dvou letech se v Česku a na Slovensku bude opět hrát oblíbený letní turnaj reprezentační kategorie do osmnácti let Hlinka Gretzky Cup. V Břeclavi a Piešťanech proběhne od 2. do 7. srpna.
  9. Jestřábi se do posilování pustili s plnou parádou. Z Kladna získali dvacetiletého útočníka Šimona Jelínka, z konkurenčního Přerova zase Jana Štefku a ze Vsetína zkušeného univerzála Jakuba Babku (na snímku).
  10. Obránce Filip Pyrochta po konci ve Vítkovicích míří do Finska. Podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí v týmu SaiPa, kde se potká se svým bývalým spoluhráčem Dominikem Lakatošem.