hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Osmnáctku nejlepších juniorských týmů v republice společně s rakouským Salcburkem čeká od příštího týdne pokračování sezony. Jak vypadá rozlosování DHL Superpoháru?
  2. Ruský útočník Jurij Žolobov má nově střídavé starty z Kadaně do extraligového Litvínova. Za Vervu by měl poprvé nastoupit už v neděli proti Kometě.
  3. Zlínští hokejisté v pátek na svém ledě přehráli Mladou Boleslav v poměru 4:1 a při děkovačce s fanoušky se rozdováděl domácí brankář Libor Kašík. Od maskota si vypůjčil beraní hlavu a šel do akce. Jednomu z fanoušků odpálil výhru na tiketu Jaromír Jágr a čím by se mohl živit karlovarský obránce Matěj Stříteský? Označujte své příspěvky oficiálním hashtagem #TELH a zapojte se do hokejových diskuzí na Twitteru!
  4. Ústí nad Labem získalo na měsíční hostování obránce Martina Vágnera, který letos působí ve druholigovém Vrchlabí. Před play off se Vágner do ambiciózního Stadionu zase vrátí.
  5. V hlavní roli brankáři? V Liberci nic neobvyklého. Dominik Hrachovina si ale tentokrát vyzkoušel, jaké to je být smutným hrdinou. Hvězdou večera se tentokrát stal jiný maskovaný muž – teprve sedmnáctiletý teenager Jan Bednář. „Je to práce celého týmu,“ odmítá jakékoli zásluhy za výhru karlovarský talent.
  6. Ještě před několika dny byl kapitánem Něftěchimiku Nižněkamsk, jenže pak měl Stěpan Zacharčuk bouračku, což neušlo místním médiím. A klub KHL ho záhy poté vyhodil. Nyní zkušený bek míří do Tipsport extraligy, dohodl se na spolupráci s pardubickým Dynamem.
  7. Chance liga dnes pokračuje sedmi zápasy 15. kola nadstavby. Duel Frýdku-Místku s Ústím nad Labem proběhl už ve čtvrtek, z vítězství se radovali domácí. Všechny dnešní duely můžete sledovat živě na HOKEJKATV.
  8. „V 15. minutě to bude 3:0,“ nechal se slyšet slavný český zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola na začátku utkání své rodné Olomouce proti Spartě, kde vhazoval čestné buly. Moc se nesekl, o čtyři minuty. Právě vyvedený nástup do utkání zajistil Kohoutům třetí výhru za sebou. „Daří se nám teď zápasy vyhrávat,“ libuje si útočník Jan Káňa, který Spartu ve druhé minutě načal.
  9. Ani ne tři měsíce před mistrovstvím světa převzal Jakub Petr kormidlo reprezentační osmnáctky, na začátku února ho hned čeká velká prověrka. A ještě navíc na domácí půdě! Výborně obsazený turnaj pěti zemí přivítají Klášterec nad Ohří a Chomutov.
  10. Vítkovice opět lovily v Kometě. Poté, co výměnou za Šimona Stránského a Daniela Krenželoka získaly z Brna Jana Hrušku, přišel do ostravského celku i Martin Dočekal. Přestup se upekl rychle – v den zápasu.