hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Kladenští hokejisté prohrávali na ledě Třebíče 0:2, ale pak Rytíři vybojovali puk za brankou, vzal si ho na starost Jaromír Jágr a parádní přihrávkou vyzval ke skórování další kladenskou hvězdu Tomáše Plekance, který bez problémů snížil na 1:2.
  2. ČLÁNEK AKTUALIZUJEME – Podívejte se, jak bude vypadat třetí část DHL Extraligy juniorů, ve které se 16 týmů popere o 8 míst v play off. Dohrávat se budou i skupiny o 17. až 20. místo a o udržení.
  3. (AKTUALIZUJEME) Předposlední kolo základní části Chance ligy odstartovalo v Porubě, kde tamní celek nestačil na favorizovaný Motor. Havířov nedotáhl k výhře skvěle rozehraný zápas v Ústí nad Labem. Frýdek-Místek si poradil s Prostějovem, Slavia vyhrála v Benátkách nad Jizerou. Litoměřice zničily Kadaň čtrnácti góly! O postupujících do play off tak rozhodne poslední kolo. O osmičku bojuje právě Stadion, Frýdek-Místek a Havířov. Vsetín ve šlágru přemohl Zubry, Kladno prohrálo v Třebíči.
  4. Hokejisté Komety zvládli duel na ledě Karlových Varů, kde zvítězili přesvědčivě 3:0, a vyhoupli se na pátou příčku extraligové tabulky. Obhájce mistrovského titulu však stále nemá definitivní jistotu postupu do play off. Co na to útočník Martin Zaťovič, který si v minulosti zahrál i za Energii?
  5. Po třech utkáních se ve vítkovickém brankovišti představil uzdravený Patrik Bartošák. Dlouho to vypadalo na úspěšný návrat, jenže derby nakonec urvali po famózním obratu z 0:3 na 4:3 Oceláři.
  6. S českým ročníkem 2002 vyhrál v letošní sezoně už druhý turnaj, tentokrát dokonce s olympijským puncem. Trenér Karel Beran dovedl sedmnáctku v Sarajevu k parádnímu úspěchu a teď velí: Hlavně neusnout na vavřínech! „Tohle není pro kluky vrchol, jejich vrchol je protlačit se na mistrovství světa osmnáctek a dvacítek nebo do základních sestav dospělých,“ motivuje své svěřence.
  7. Po hrozivém zákroku na Tomáše Havránka šel zkušený útočník Martin Erat ve 29. minutě duelu na ledě Karlových Varů z ledu. Rozhodčí mu uložili trest na pět minut a do konce utkání. Zápas skončil i pro mladíka Havránka, který byl s těžkým otřesem mozku okamžitě převezen do nemocnice. Kometa se nyní na svém webu vyjádřila k pátečnímu incidentu.
  8. Piráti ve 47. kole Tipsport extraligy porazili poslední Pardubice a bodově se dotáhli ke karlovarské Energii. Domácí obránce Lukáš Blaha si duel maximálně užil, jelikož vstřelil první gól mezi tuzemskou elitou a přidal i premiérovou asistenci. Dynamo jelo na sever Čech s vědomím, že jde o velmi důležité utkání, které nakonec nezvládlo.
  9. Před dvěma týdny si brankář Olomouce Jan Lukáš řekl se svou snoubenkou „ano“. Nezapomenutelné chvíle s osobou, kterou miluje. I když se jeden z mnoha zápasů kariéry nedá ke svatbě přirovnat, ten proti Liberci se mu do paměti zaryje bez debat pořádně hluboko.
  10. Ocelářům se povedl parádní kousek, když během šestnácti minut a devatenácti sekund otočili derby z 0:3 na 4:3. Dvěma body za gól a asistenci k tomu přispěl exvítkovický útočník Petr Vrána.