hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Bývalý obránce Českých Budějovic Tomáš Prokop v neděli za tragických okolností zahynul. Klub smutnou informaci potvrdil na svých webových stránkách.
  2. Karolína Erbanová, bronzová medailistka z olympijských her a mistryně Evropy v rychlobruslení, má nyní před sebou novou životní kapitolu.
  3. Berani se po pátém kole propadají na poslední místo tabulky a zapisují dokonce čtvrtou domácí porážku v sezoně. S Hradcem Králové ale sehráli velmi vyrovnaný zápas, který nakonec dotáhli až do nájezdů. Bod je cenný, což potvrdil také gólman Libor Kašík, který k němu pomohl 47 úspěšnými zákroky.
  4. Mladý útočník Lukáš Kučera po třech zápasech opouští prvoligové Draky. „Navrhl svůj konec a po vzájemné dohodě došlo k ukončení smlouvy," informuje Šumperk na svém webu.
  5. Po třech zápasech je ještě brzy na soudy, ale... Výkony slávistického útočníka Tomáše Knotka nebo frýdecko-místeckého beka Mikuláše Zbořila stojí za pozornost. Po změně angažmá se naopak trápí střelec Tomáš Šmerha (na fotce).
  6. Matyáš Adámek se v létě přesunul ze Vsetína přes celou republiku za starším bratrem Lukášem, se kterým od prvních mistrovských zápasů využívá sourozeneckou chemii. Šestnáctiletý forvard zvládá extraligy dorostu i juniorů, kde se podílel na výborném vstupu karlovarské Energie.
  7. Olomouc při absenci Branislava Konráda posiluje brankoviště, na hostování získalo zkušeného Jakuba Sedláčka. Klub o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.
  8. Čeští inline hokejisté bez jediné porážky opanovali letošní mistrovství světa organizace World Skate – v italském Roccarasu navázali na triumfy z let 2007, 2011, 2013, 2015, 2016 a 2018.
  9. Hned několik odkladů potkalo finálový den akce Díky, trenére za rok 2020 – až tuto sobotu 25. září se konečně uskuteční. V Praze na Podvinném mlýně se rozhodne o tom, který trenér mládeže napříč všemi sporty je v Česku tím „nejlepším“.
  10. První derby v sezoně mezi Mladou Boleslaví a Libercem vyznělo lépe pro Bruslaře, kteří na domácím ledě porazili svého tradičního soka 2:1. K výhře domácí nasměroval v první třetině Jakub Kotala. Duel byl napínavý až do samého závěru. Ještě minutu a půl před koncem třetí třetiny svítil na světelné tabuli fotbalový výsledek 1:0. Bruslaři ale závěr zápasu zvládli lépe a brali všechny tři body.