hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Hokej.cz
  1. Zkušený reprezentační útočník Tomáš Zohorna po odchodu ze švédského Oskarshamnu stále nemá jasno o svém budoucím působišti. Vybírá nicméně z řady nabídek.
  2. Blíže vám představujeme další českou naději pro letošní draft NHL: Do Montrealu za pár dnů odletí i obránce Tomáš Hamara. Osmnáctiletý bek působí už čtvrtou sezonu ve finském Tampere, kde se probojoval až do A-týmu.
  3. Na přelomu srpna a září se v Dánsku uskuteční mistrovství světa žen. Češky odehrají základní skupinu ve Frederikshavnu, už je známý i konkrétní rozpis utkání.
  4. Reprezentační útočník Michael Frolík má na příští sezonu stále platnou smlouvu ve švýcarském Lausanne, podle všeho je ale pravděpodobný jeho předčasný odchod.
  5. Jaroslav Bednář se stal sportovním manažerem Slavie loni na podzim, tedy až v průběhu rozehrané soutěže, teprve nyní tak staví tým skutečně podle sebe. Jaké posily zatím do Edenu přilákal?
  6. Čeští hokejbalisté na závěr základní skupiny mistrovství světa vynulovali Slováky a do play off půjdou z nejlepší možné výchozí pozice. Ve čtvrtfinále už dnes od 20:00 narazí na Finy.
  7. Trenérskou licenci vlastní Lukáš Pabiška už čtyři roky. Poté, co odešel ze scény profesionálního hokeje, dostal nabídku na trénování třetí třídy Bílých Tygrů, kterou s radostí přijal. Už dříve totiž věděl, že se chce vydat právě touto cestou.
  8. Jan Hruška vstřelil v uplynulé sezoně hned šestnáct gólů, Vítkovice táhl hlavně po Novém roce. Nyní se překvapivě uchyluje do 2. ligy, kde má pomoct k postupu Znojmu.
  9. Díky našemu modelu Game Score jsme vám před sezonou nabídli predikce všech týmů. V jejím průběhu pak predikce jednotlivých zápasů a následně i sérií play off. Jak tyto predikce modelu dopadly si postupně rozebereme u každého týmu zvlášť.
  10. Proč je důležité, že se v mezinárodním kalendáři nakonec našlo místo pro mistrovství světa juniorek? Celou spoustu hráček mohlo nakopnout do další kariéry. A mezi nimi je i česká hvězdička Adéla Šapovalivová.