hokej.cz

Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
  1. Frýdecko-místecký útočník Kryštof Stuchlík chtěl nahodit puk do útočné třetiny, jenže ho omylem vyhodil přes plexisklo. Kotouč zasáhl jednoho z diváků, za kterým raději spěchal týmový lékař.
  2. Sokolov na ledě Havířova dlouho vzdoroval a pomýšlel na body. Nakonec sice prohrál, těšit ho ale může třeba parádní akce při prvním gólu v utkání.
  3. Zubři udolali Benátky nad Jizerou 1:0. Zůstávají tedy neporažení a v tabulce Chance ligy jsou druzí. Jedinou branku v sobotním duelu dal mladík Jan Süss po přihrávce Romana Pšurného.
  4. Veterán Radim Kucharczyk úvodní čtyři zápasy sezony vynechal. V sobotu proti Třebíči už v sestavě nechyběl a uvedl se gólem. Jak se později ukázalo, jeho trefa byla vítězná.
  5. Vsetín má v Chance lize pomalý rozjezd, nehraje ideálně. Doma však přetlačil Třebíč a přidal druhou výhru v sezoně. Dvěma góly zaujal David Vítek, který má přitom hlavně defenzivní úkoly.
  6. Až se jednou bude hodnotit kariéra Jana Nováka, nejčastěji s ním bude spojována věrnost ke Slavii. A pak? A pak jeho neskutečná rána od modré čáry.
  7. Takový start do sezony Chance liga nepamatuje... Českobudějovický forvard Jan Veselý se zatím trefil v každém zápase a po pěti kolech má už devět gólů.
  8. Čtvrté kolo ELIOD Extraligy dorostu je minulostí. Nejvyšší výhry si připsaly Chomutova a Hradec Králové, v jehož dresu zazářil Lukáš Pajer (na snímku) pěti góly. Stoprocentní už zůstávají jenom týmy Plzně, Energie a Zlína, naopak bez bodu Hvězda a Poruba.
  9. Ve čtvrtek ho Piráti představili jako novou posilu, v sobotu se pak stal hlavním hrdinou Chomutova v zápase s rivalem z Ústí nad Labem. Lukáš Klíma byl na ledě ohromně aktivní, neustále se nabízel, tvořil si šance, střílel co to šlo...
  10. Lídrem Chance ligy je i po pátém kole Poruba. Druhé místo pak uhájil Přerov a třetí zůstávají České Budějovice. Daří se i Chomutovu, který uspěl v derby.