HOKEJOVÝ KLUB KRNOV HLEDÁ CHLAPCE I DÍVKY DO MLÁDEŽNICKÉHO, HOKEJOVÉHO KLUBU

Nevadí, že dítě neumí bruslit. Pod vedením našich trenérů jej základy bruslení naučíme. Nebojte se přivést své dítě k nám.

Kromě toho si váš syn, nebo dcera, ve věku od 4 do 8 let, užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. Radost ze hry, z pokroku v dovednostech nejen hokejových si užijete spolu se svými dětmi.

Hokej je sport, který naučí vaše dítě disciplíně, spolupráci s ostatními v kolektivu, přijímat zodpovědnost, dodržovat pravidla, respektovat autoritu.

KDY MOHU PŘIJÍT?

V období května až srpna (mimo červenec) probíhají tréninky na umělé ploše krnovského zimního stadionu a v jeho blízkém okolí. Trénujeme pravidelně v pondělí, úterý a ve čtvrtek od 16:30. Více informací obdržíte přímo na tréninku.

V období září až března probíhají tréninky na ledové ploše krnovského zimního stadionu. Tréniky jednotlivých věkových kategorií jsou vždy dopředu uvedeny na klubovém webu

CO POTŘEBUJI?

Výbavu k prvním bruslařským krůčkům dětem, po dohodě, zapůjčíme. Jakmile dítě zvládne bruslení, může mu být, v případě zájmu, hokejová výstroj zapůjčena. V případě že budete chtít pro dítě vlastní hokejovou výstroj, rádi se zakoupením výstroje poradíme, případně zprostředkujeme nákup za zvýhodněnou cenu.


ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají ve vyhrazené šatně. Šatny jsou rozděleny dle jednotlivých věkových kategorií. Trénik trvá přibližně 60 minut. Každá věková kategorie má vlastní trenéry, kteří se dětem věnují po celou dobu tréninku.


ČTVRT ROKU ZDARMA

Nevíte, zda-li bude vaše dítě hokej, jako nejrychlejší kolektivní sport, bavit? Po dobu tří měsíců si můžete vyzkoušet co hokejový trénink obnáší a jak bude vaše dítě bavit.

 

NEVÁHEJTE A PŘÍJĎTE MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA VÁS

 

více informací získáte u trenéra mládeže:

hlavní trenér mládeže:   MICHAL PISKOŘ

                                       telefon: + 420 602 230 499
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

trenér přípravky:             JAROSLAV RÝPAR

                                       telefon: + 420 605 902 262
                                       email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.