Krnov nečekaně prohrál v Rožnově

poloprazdna_stridacka_hk_krnov_pri_utkani_v_roznove_20161012Středeční utkání bývají pro mnoho týmů v krajské hokejové lize problémem. To se ukázalo i tentokrát. Krnovské hokejisty čekalo utkání v Rožnově pod Radhoštěm. Za normálních okolností by si tam rozjetí Krnováci jeli pro tři body, ale tentokrát se kouči Jaroslavu Plánovskému množily omluvenky. Nakonec odjelo na Valašsko jen dvanáct hráčů do pole a jeden brankář.

„Někteří hráči jsou doposud studenti, jiní pracují. Ale o tom utkání věděli dost dlouho dopředu. Pokud mám hokej rád a chci ho hrát, musím mu občas něco obětovat. Musím říct, že někteří hráči mě zklamali," zlobil se krnovský trenér.

Hosté začali dobře, když po brance Michala Vysloužila vedli. Domácí sice srovnali, ale Michal Tošenovjan opět posunul Krnov do vedení. Jenže Rožnov dokázal pět vteřin před první sirénou opět kontrovat, 2:2.

Ve druhé části se začala kupit vyloučení, a to především na krnovské straně. Do 39.minuty měli Krnováci sedm vyloučených na rozdíl od domácích, které poslal sudí na trestnou lavici pouze jednou, přestože se nedovolené zákroky vyskytovaly na obou stranách.

Svůj den rozhodně neměl ani gólman Krnova Filip Plánovský. „Bohužel jsme dostávali zbytečné góly. Utkání mu vůbec nevyšlo. Pak už byl psychicky hodně dole. Normálně bych ho střídal, ale nebylo za koho, tak tam musel zůstat," říkal krnovský lodivod.

f_planovsky_d_volf_hk_krnovPo dvou třetinách vedli Rožnovští 6:4, když za hosty korigovali stav tečí Volfovy střely Roman Ševčík a v poslední minutě prostřední části i Kostovský. Ve třetí třetině přišly další tresty včetně tří do konce utkání. „Roman Ševčík šel do souboje, trochu se to tam vyhrotilo, soupeř ho mlátil, chvilku se nechal, ale pak mu to samozřejmě vrátil. Tak šli ven oba do konce utkání. Pak dostal ještě trest do konce utkání Holiš za řeči. V průběhu poslední třetiny navíc odstoupil pro tržnou ránu v obličeji Kostovský" osvětlil situaci Jaroslav Plánovský.

Rožnov přidal ještě dva góly, za hosty zmírňoval porážku Tošenovjan.

„Byla to naprosto zbytečná porážka. Soupeř byl mizerný a my ještě horší," nešetřil svůj tým Jaroslav Plánovský a pokračoval: „Samozřejmě ve dvanácti lidech se proti třem pětkám hraje špatně. Já už jsem říkal, ti hráči, co nejeli, mě zklamali. Musím poděkovat těm dvanácti statečným," uváděl.

Po dobrém rozjezdu sezony tak přišel políček z nečekané strany. „Dostávali jsme laciné branky. Filip z toho byl samozřejmě špatný, tak čtyři byly jeho. Jeden gól dokonce padl z nahození z poloviny mezi betony. Po zápase ani nemluvil," říkal krnovský kouč a dodal: „Vzhledem k tomu, že nás ještě nějaké středeční zápasy čekají, musím si s hráči trochu popovídat."

HC Rožnov p. R. - HK Krnov 8:5 (2:2, 4:2, 2:1)
branky Krnova: 4. Vysloužil (Vlašánek), 16. Tošenovjan (Vlašánek), 28. Ševčík (Volf, Kostovský), 40. Kostovský, 46. Tošenovjan

sestava Krnova: Filip Plánovský - Dohnal, Volf, Vysloužil, Hon - Kostovský, Pavel Michálek, Ševčík - Holeš, Vlašánek, Tošenovjan - Kubík, Holiš. Trenér: Jaroslav Plánovský

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.