• KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC STUDÉNKA
  HC FRÝDEK MÍSTEK
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC BÝCI KARVINÁ
  HC BOHUMÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC ORLOVÁ
  ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC WOLVES Č. TĚŠÍN
  TJ HORNÍ BENEŠOV
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:30
  HC ROŽNOV
  HK KRNOV

Vstup do sezóny na výbornou

„Tak jsme si to představovali. Začátek se nám povedl. Hráli jsme trpělivě, výborně v obraně a Studénku jsme do ničeho nepouštěli," povídal krnovský kouč Jaroslav Plánovský. V polovině utkání domácí snížili. „Byla to zase naše hloupá chyba. Opakuji to pořád dokola, pořád si o tom říkáme, ale pořád děláme stejné chyby. Tentokrát to byla čtvrtá řada," zlobil se Plánovský.

Ale hned za minutu předvedla první řada Krnova ukázkový ťukes po ose Pavlica – Michálek a Kostovský zakončoval do prázdné branky. Hned za další čtyři minuty se prosadila i nová tvář v krnovském dresu René Kysučan. V té samé minutě ale udělal chybu mladík Dominik Volf a dovolil Studénce se opět přiblížit.

f_kolbert_hk_krnov_v_brance_krnova_pri_utkani_ve_studence_20160924„Zbytečně jsme přidrželi puk, místo aby šel rychle ze třetiny," podotkl Jaroslav Plánovský a pokračoval: „Kompikujeme si tím zápasy. Třeba Michal Vysloužil byl třikrát na trestné lavici, protože přidržel dlouho puk, a pak brunslařsky nestíhal, tak si pomohl faulem."

Krnovu se pak povedlo výborně ubránit oslabení, jenže dvě minuty před druhou sirénou stejně inkasovali kontaktní gól, 3:4. „Najednou to bylo před třetí třetinou o gól, takže nebyo nic hotovo," poznamenal krnovský kouč.

Ve čtyřiačtyřicáté minutě se povedlo Radkovi Vlašánkovi zase trochu přiblížit body do Krnova. Studénka se nezvzdala a o pár vteřin později to bylo zase jen o gól. Definitivní pojistku výsledku přidal Jan Kostovský dvanáct minut před koncem, 4:6.

„V závěru už jsme to zkušeně ubránili. Nekomplikovali jsme si situaci a k ničemu je nepustili, nedostali se ani k odvolání brankáře," chválil nakonec Jaroslav Plánovský a pokračoval: „Výborně nám zachytal Kolbert. Říkal jsem před sezonou, že budu gólmany točit, ale Filip chytal s takovou jistotou, že mě v tom rozhodnutí docela znejistěl," usmál se zkušený trenér.

Premiéru v dresu Krnova si v soutěži odbyli i mladíci z Opavy Dominik Volf a Patrik Hlaváček, syn bývalé dloholeté opory Karla Hlaváčka. „Nehráli špatně. Mužský hokej je něco jiného než juniorský, i když je to jen kraj. Je to všechno rychlejší, musí se do toho pořádně dostat, pak to bude dobré," zhodnotil kouč Krnova.

HC Studénka – HK Krnov 4:6 (0:2, 3:2, 1:2)

Branky: 30. Bolek (Čáň), 35. Sochorek (Pokorný), 38. Sochorek (Lyčka, Novák), 45. Novák (Vacula) – 6. Vysloužil (Vaněk), 7. Pavel Michálek (Kostovský), 31. Kostovský (Pavel Michálek, Pavlica), 35. Kysučan (Pavel Michálek, Volf), 44. Vlašánek (Volf), 48. Kostovský (Pavlica, Pavel Michálek)

sestava Krnov: Kolbert – Dohnal, Hlaváček, Ševčík, Volf, Hon, Vysloužil – Kostovský, Pavel Michálek, Pavlica – Holeš, Vlašánek, Martin Otipka – Vaněk, Tošenovjan, Kysučan – Havlíček, Kubík, Filip Otipka, Holiš. Trenér: Jaroslav Plánovský

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

# Týmy PTS
1 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 3
2 HK KRNOV 3
3 HC BÝCI KARVINÁ 2
4 HC BOHUMÍN 1
5 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
6 HC ORLOVÁ 0
7 HC STUDÉNKA 0
8 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 0
9 HC ROŽNOV 0
10 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...