• KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC STUDÉNKA
  HC FRÝDEK MÍSTEK
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC BÝCI KARVINÁ
  HC BOHUMÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC ORLOVÁ
  ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:00
  HC WOLVES Č. TĚŠÍN
  TJ HORNÍ BENEŠOV
 • KRAJSKÁ LIGA 2019/2020
  21-09-2019 17:30
  HC ROŽNOV
  HK KRNOV

Jaroslav Plánovský: Musíme zlepšit rozehrávku

Co je největší problém vašeho týmu?

Potřebujeme zlepšit spoustu věcí. Už minule jsem říkal, že nedáváme šance, do kterých se dostáváme. Ale zase z druhé strany obránci špatně rozehrávají, drží dlouho puk. Sami si tak dělají problémy. Před zápasem jim to pořád říkám, aby ten puk jen tak neodhazovali, jen v tísni. Ale když je čas, tak musí přijít přesná přihrávka. A to tam není. Pak vázne součinnost mezi obranou a útokem. To musíme zlepšit.

Zrovna Český Těšín dvakrát využil zaváhání vašich beků, že?

Přesně tak. Dvakrát tam udělali velkou hrubku a z toho jsme dostali dva góly. Teď to ještě nic neznamená, ale v sezoně nás takové chyby mohou hodně mrzet.

V poslední třetině už jste ale soupeře přehrávali.

Zdálo se mi, že hráči Českého Těšína pomalu odešli fyzicky. Ale pořád to bylo 4:4, až ten závěr se nám povedl. Dali jsme pátý gól, hned přidali šestý a to je zlomilo.

Český Těšín je nováček soutěže, překvapil vás něčím?

Mají šikovné kluky, je na nich vidět, že kdysi působili třeba v Třinci. Umí přidržet puk, umí si to dát. Zas na druhou stranu, my jsme je neuměli napadat, nechali jsme jim prostor, ustupovali jsme. Když u nás se zpozdila rozehrávka, tak do nás okamžitě šli, napadali nás. A tohle přesně chci i po našich hráčích.

Jak je váš tým připraven na sezonu?

Pravidelně chodilo na tréninky okolo patnácti, beru to, že je to pro kluky koníček, chodí do práce. Teď na zápas s Těšínem nás bylo nakonec dvacet dva (směje se). Každý už se na to těšil. V celé přípravě ale určitě nebyli prověření všichni hráči.

První kolo vás čeká v sobotu ve Studénce.

Je to soupeř, se kterým se dá hrát, ale musíme se vyvarovat těch chyb, které pořád děláme. Tohle musíme zlepšit.

Máte už určenou brankářskou jedničku?

Ještě nemám. Máme tři gólmany, Tondu Mužíka, Filipa Kolberta a z Opavy Filipa Plánovského. Ještě uvidím, jak to udělám, ale v základní části bych je chtěl protočit všechny, aby byli všichni v permanenci. A před play off se uvidí.

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

# Týmy PTS
1 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 3
2 HK KRNOV 3
3 HC BÝCI KARVINÁ 2
4 HC BOHUMÍN 1
5 HC FRÝDEK MÍSTEK 0
6 HC ORLOVÁ 0
7 HC STUDÉNKA 0
8 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 0
9 HC ROŽNOV 0
10 TJ HORNÍ BENEŠOV 0
Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...