Antonín Mužík: Tohle se mi ještě nikdy nepovedlo

Liší se nějak ta dvě čistá konta, v Novém Jičíně a teď proti Rožnovu?
V Novém Jičíně to byl takový poklidný zápas, kdy jsem měl hodně málo zákroků. Mohli jsme soupeře porazit daleko víc, než jenom 3:0. Proti Rožnovu to bylo trochu horší. Rožnov střílel častěji, takže jsem byl v permanenci. Ale to bylo na druhou stranu dobře.

V čem vás Rožnov zlobil nejvíce?
Těžko říct, ale asi v přesilovkách. Tam měli dobré šance. A taky ve druhé třetině jezdili často do přečíslení dva na jednoho. Parkrát tam jeli i sami, ale naštěstí se jim nepodařilo pořáádně zakončit. Ale to všechno plynulo z našich chyb, kdy jsme začali propadat.

Ve druhé třetině jste hráli oslabení tří proti pěti a ubránili jste se. To byl asi jeden z klíčových momentů, že?
To určitě. Bylo to za stavu 1:0, a kdyby se Rožnovu podařilo dát gól, asi by zápas nabral trichu jiný směr. Ale musím říct, že kluci to oslabení odehráli výborně. Nepustili soupeře do nějakých nebezpěčných střel, pár jich tam bylo, ale všechno šlo do mě.

Ještě dvě minuty před koncem jste hráli oslabení.
No to jsem si říkal, že se už na to kluci trochu vydlábli a kolikrát mě tam nechali samotného, ale dopadlo to dobře. Jednou jsem tam měl i štěstí, kdy zazvonilo břevno. Kdyby to šlo trochu níž, je to gól.

Nastoupil jste ke dvěma zápasům za sebou po delší době. Více utkání má na kontě Filip Kolbert. Nejsou ty dvě čistá konta trochu hozenou rukavicí?
(směje se) To ne. Všechno skončí a zase se vystřídáme. Teď se sešly dva zápasy, které se nám povedly. Kluci hráli výborně a ta čistá konta jsou něco navíc.

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

AKTUÁLNÍ TABULKA

# Tým U BODY
1 HC BOHUMÍN 0 0
1 HC BÝCI KARVINÁ 0 0
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 0 0
1 HC ORLOVÁ 0 0
1 HC ROŽNOV 0 0
1 HC STUDÉNKA 0 0
1 HC WOLVES Č.TĚŠÍN 0 0
1 HK KRNOV 0 0
1 TJ HORNÍ BENEŠOV 0 0
1 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 0 0
Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...