Dvacet branek za večer

j_kostovsky_hk_krnov_strili_branku_20161210Nevídaná přestřelka se strhla v sobotu v Krnově, domácí hokejisté hostili předposlední tým krajské ligy, béčko Nového Jičína. Krnovští se už nutně potřebovali chytit, ale úvod zápasu jim vůbec nevyšel.

Už v osmé minutě dostal Bednárek trest na dvě plus dvě minuty a Nový Jičín obě dvouminutovky zužitkoval a dostal se do dvougólového vedení. Jenže domácí celek brzy odpověděl a také otočil. V šestnácté minutě už vedl 3:2.

„To jsem si říkal, že jsme dokázali hned otočit a teď už budeme zápas kontrolovat. Těžce jsem se mýlil," usmál se kouč Krnova Jaroslav Plánovský. V poslední minutě první části hosté během dvaceti vteřin dvěma trefami zase překlopili skóre na svou stranu. „Byly to fatální chyby gólmana. Filipovi Kolbertovi tenhle zápas nevyšel," komentoval Plánovský a dodal: „Chtěl jsem ho střídat už po třetí brance, ale říkal jsem si, že těch pár desítek vteřin už to vydrží. Jenže jsme inkasovali počtvrté."

Od druhé části se do branky postavil Antonín Mužík. A konečně se probudili krnovští střelci. Pěti brankami ve druhé třetině otočilo domácí mužstvo znovu vývoj, tentokrát na 8:4. t_kubik_hk_krnov_v_obranne_cinnosti_20161210Přesto Novojičínští ještě do přestávky dvěma góly snížili. „Zase to byly branky po chybách. Chyba v útočném pásmu a jeli sami na brankáře. Šestý gól, to bylo takové plácnutí od mantinelu," poznamenal krnovský trenér.

V poslední části už hostům docházel dech. „Přijeli jen se dvěma pětkami, ale dohrávali v devíti, když se jim zranil hráč. Už pak nemohli, tak my jsme jim nasázeli další branky. Když dostali dvanáctou, zabalili to," říkal Jaroslav Plánovský.

Krnov v divokém zápase porazil Nový Jičín 14:6. „No diváci si s těmi góly přišli na své," začal hodnocení kouč a pokračoval: „Dá se říct, že soupeř si za celý zápas nic nevytvořil. Dal sice šest branek, ale čtyři šly na vrub gólmanů, další dva po našich hrubkách. Hra celkově byla hrozná. Nemůžeme s předposledním týmem šestkrát inkasovat. Těší mě jenom to, že jsme dali tolik gólů, i když soupeř byl hodně nedůsledný, tak nám to usnadnil."

Fotografie z utkání ZDE.

HK Krnov – HK Nový Jičín B 14:6 (3:4, 5:2, 6:0)

Branky a asistence: 11. Weiss (Tošenovjan), 14. Holeš (Tošenovjan), 16. Bednárek (Ševčík), 21. Tošenovjan (Holeš), 23. Kostovský (Pavel Michálek), 28. Kostovský (Ševčík), 30. Kysučan (Havlíček, Tomáš Michálek), 37. Pavel Michálek (Kostovský), 41. Kysučan (Kostovský), 48. Weiss (Tomáš Michálek), 49. Havlíček (Kubík), 53. Pavel Michálek (Kostovský), 56. Pavel Michálek (Kostovský), 59. Kysučan (Kostovský, Ševčík) – 8. Hudec (Rosypka), 8. Daron, 20. Daron, 20. Rosypka, 34. Hermann, 38. Daron (Fajmon)

sestava Krnov: Kolbert (21. Mužík) – Bednárek, Hon, Tomáš Michálek, Vysloužil, Holiš, Žídek – Kosovský, Pavel Michálek, Ševčík – Holeš, Weiss, Tošenovjan – Kysučan, Kubík, Havlíček – Závodník. Trenér: Jaroslav Plánovský

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.