Přestřelka v generálce

D_Nardelli_hk_krnov_autor_dvou_branek_20170916Nová hokejová sezóna zaklepala na dveře a krnovští hokejisté vyjeli poprvé na domácí led. První seznámení s plochou bylo zároveň druhým přípravným zápasem. Soupeřem byl loňský vítěz KLM, tým z Orlové.

Krnovští nastoupili do utkání v částečně obměněné sestavě proti předchozí sezóně. S týmem se z pracovních důvodů rozloučili Ondřej Pavlica a dočasně také Lukáš Vrabel. Z posil se poprvé na krnovském ledě představil v obraně Patrik Mosler

Krnovští hokejisté se pustili do soupeře aktivněji než v prvním utkání v Orlové a začali si od počátku vytvářet šance. Jednu z těchto příležitostí využil již ve třetí minutě Radek Vlašánek po kombinaci s parťákem z prvního útoku - Janem Kostovským. O čtyři minuty později se do střelcké listiny zapsal také právě Kostovský. Hosté otevřeli svůj střelecký účet ve dvanácté minutě Filipem Dýrrem, který prostřelil Mužíka v domácí svatyni z velmi těžkého úhlu. Dvougólové vedení vrátil domácím René Kysučan po průniku po pravé straně.

Na brankově bohatou první periodu a oboustranně útočný hokej navázala také druhá třetina. Ve 25. minutě byl za faul v oblasti obličeje vyloučen Ondřej Havlíček na 2+2 minuty. Orlovští využili tuto příležitost na sto procent, oba tresty brankově využili a začínalo se tak od začátku. Příležitost zahrát si přesilovku dostali také domácí a po čtyřiceti vteřinách ukončil vyloučení hostujícího Skalky David Nardelli.

p_mosler_hk_krnov_v_branne_cinnosti_20170916V polovině utkání vystřídali oba týmy brankáře a do domácí branky nastoupil Filip Kolbert. Spoluhráči mu však premiéru nijak neusnadnili a po čtyřech obdržených brankách se do domácího brankoviště vrátil Antonín Mužík. Za domácí korigoval stav utkání ještě Michal Tošenovjan tečí Dohnalovy bomby od modré. Po divoké druhé třetině svítil na časomíře stav 5:7.

Do poslední části hry vstoupili domácí opět aktivně, obdobně jako v první třetine. Ve čtyřicáté druhé minutě snížil na rozdíl jedné branky v přesilovce Jiří Dohnal, když dorazil Moslerovu střelu od modré. O pět minut později srovnal stav utkání svojí druhou brankou v utkání David Nardelli. Krnovští v těchto chvílich přehrávali soupeře a vytvářeli  si další příležitosti. Nejblíže brance a obratu v utkání byl Radek Vlašánek, jehož střelu zastavila jedna z tyčí Urbánkovy branky.

Klid hostujícímu týmu vrátil Jakub Juházs, který povedenou akcí završil svůj hattrick v utkání. Brankový účet této brankové přestřelky uzavřel střelec první branky Orlové Filip Dýrr.

 

HK KRNOV - HC ORLOVÁ   7:9 (3:1, 2:6, 2:2)

branky: 32, 47 Nardelli, 3 Vlašánek, 7 Kostovský, 19 Kysučan, 39 Tošenovjan, 42 Dohnal - 26, 37, 53 Juházs, 12, 54 Dýrr, 28, 36 Sojka, 33 Zámecznik, 37 Tvrdík,
sestava Krnov: Mužík, Kolbert - Dohnal, Mosler,Vysloužil, Hon, Ševčík, Volf - Vlašánek, P.Michálek, Kostovský, Kysučan, Havlíček, Tošenovjan, Nardelli, Kubík

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.