Povinné body s Jičínem

k_benes_hk_krnov_pred_brankou_jicina_20171117Svátěční, páteční podvečer mohli strávit krnovští, hokejoví příznivci na dalším utkání Krajské hokejové ligy v Krnově.

Soupeřem byli krnovským hokejistům mladíci z Nového Jičína, kteří v dosavadním průběhu sezóny ještě nebodovali a tak nemohli mít Krnováci jiné ambice než výhru v řádném hracím čase za tři body.

Hned od počátku se domácí hráči zakousli do soupeře a jejich čtyři útoky nenechávali soupeři chvíli oddychu. První brankové příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat. V brance soupeře ale čaroval Václav Sonnek, který až do šestnácté minuty držel krnovské střelce na uzdě. První slabší chvilku si vybral při Weissově nahození puku z rohu kluziště a domácí tak šli do vedení. m_michalek_hk_krnov_zakoncuje_20171117O chvíli později překonali jičínského gólmana také Kysučan s Benešem a o výsledku první třetiny bylo rozhodnuto.

Druhá perioda probíhala obdobně jako tak první. Domácí hokejisté trávili většinu času v soupeřově obranném pásmu a snažili se překonat Sonnka v brance hostí. Recept na mladého gólmana našel až ve třicáté sedmé minutě v přesilovce Michal Tošenovjan, který do sítě dorazil vlastní, gólmanem vyraženou střelu.

Když pak přidal na začátku třetí třetiny střelou z první pátou branku Krnova Jan Kostovský, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. V závěru utkání hosté dvěmi brankami již pouze korigovali výsledek utkání.

Fotografie z utkání shlédnete ZDE.

HK KRNOV - HK NOVÝ JIČÍN B  5:2 (3:0, 1:0, 1:2)

branky Krnova: 16. Weiss, 17. Kysučan (Beneš), 19. Beneš (P.Michálek), 37. Tošenovjan (Havlíček), 46. Kostovský (Beneš, P.Michálek)

sestava Krnova: Plánovský - Mosler, Hon, Ševčík, Bednárek, Vysloužil, Rýpar, Volf - Vlašánek, Weiss, Kostovský, Kysučan, P. Michálek, Svoboda, Tošenovjan, Havlíček, Holeš, Nardelli, Beneš

{jcomments on}

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.