Krnov dokázal přestřílet také Bohumín

Radek Vlašánek po vstřelení šesté branky do sítě BohumínaZajímavou zápletku přineslo další utkání Krajské hokejové ligy mezi Bohumínem a Krnovem. Hosté nakonec zlomili zápas ve svůj prospěch ve třetí třetině, kterou vyhráli 3:0 a celkově zvítězili 7:4.

Družina trenéra Pavla Hulvy prožila na bohumínském ledě úvod snů. Než se domácí stačili rozkoukat, prohrávali v jedenácté minutě, po brankách Michálka, Kubíka a Havlíčka 0:3. Za zmínku stojí hlavně třetí gól Ondry Havlíčka. „Tichý vytáhl puk, následně vyčkával na vhodný moment, nahodil kotouč na zadní mantinel, kde kotouč zpracoval Polok a vzápětí jej předložil Havlíčkovi před prázdnou bránu. Šlo opravdu o krásný hokejový moment,“ komentoval už zmíněný Pavel Hulva. Bohumín to ovšem nepoložilo. Ještě do konce třetiny se mu povedlo snížit na rozdíl jediného gólu, jedenkrát se přitom prosadil v oslabení.

Po druhé třetině dokonce bylo vyrovnáno na 4:4, což hosty, po velmi dobrém úvodu, trochu znervóznilo. Během třiačtyřicáté minuty však skórovala krnovská posila Aleš Kilnar a když později přidal po brejku další trefu Radek Vlašánek, bylo o dělění bodů téměř rozhodnuto.

Vítězství Krnova pečetil v poslední minutě utkání Tomáš Polok střelou do prázdné branky při power play domácího týmu. „Bylo to pro nás velmi těžké utkání, jelikož Bohumín má k dispozici výborný útočný tým. Troufnu si říct, že opět slavil úspěch náš kolektivní výkon,“ komentoval kouč hostujícího výběru Pavel Hulva a ještě ocenil jednotlivce: „Skvěle nám zachytal Víťa Kober. Opravdu nás podržel. Pochvalu zaslouží i Roman Ševčík. Podle metriky hokejových bojovníků Radegast indexu by v zápasu kraloval. Na ledě nechal všechno a do zápasu vložil své maximum.“

HC BOSPOR BOHUMÍN – HK KRNOV 4:7 (2:3, 2:1, 0:3)

Branky Krnova: 6. Michálek (Tošenovjan, Vlašánek), 6. Kubík (Kilnar), 11. Havlíček (Tichý, Polok), 21. Vlašánek (Galvas, Michálek), 43. Kilnar (Svoboda, Vysloužil), 55. Vlašánek (Michálek), 60. Polok (Kysela, Kober).

sestava HK Krnov: Kober (Mužík) – Kysela, Tichý, Galvas, Ševčík, Vysloužil, Dohnal – Havlíček, Polok, Weiss – Vlašánek, P. Michálek, Tošenovjan – Kosina, Kilnar, Kubík – Svoboda, Kostovský Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.