Krnov dokázal přestřílet také Bohumín

Radek Vlašánek po vstřelení šesté branky do sítě BohumínaZajímavou zápletku přineslo další utkání Krajské hokejové ligy mezi Bohumínem a Krnovem. Hosté nakonec zlomili zápas ve svůj prospěch ve třetí třetině, kterou vyhráli 3:0 a celkově zvítězili 7:4.

Družina trenéra Pavla Hulvy prožila na bohumínském ledě úvod snů. Než se domácí stačili rozkoukat, prohrávali v jedenácté minutě, po brankách Michálka, Kubíka a Havlíčka 0:3. Za zmínku stojí hlavně třetí gól Ondry Havlíčka. „Tichý vytáhl puk, následně vyčkával na vhodný moment, nahodil kotouč na zadní mantinel, kde kotouč zpracoval Polok a vzápětí jej předložil Havlíčkovi před prázdnou bránu. Šlo opravdu o krásný hokejový moment,“ komentoval už zmíněný Pavel Hulva. Bohumín to ovšem nepoložilo. Ještě do konce třetiny se mu povedlo snížit na rozdíl jediného gólu, jedenkrát se přitom prosadil v oslabení.

Po druhé třetině dokonce bylo vyrovnáno na 4:4, což hosty, po velmi dobrém úvodu, trochu znervóznilo. Během třiačtyřicáté minuty však skórovala krnovská posila Aleš Kilnar a když později přidal po brejku další trefu Radek Vlašánek, bylo o dělění bodů téměř rozhodnuto.

Vítězství Krnova pečetil v poslední minutě utkání Tomáš Polok střelou do prázdné branky při power play domácího týmu. „Bylo to pro nás velmi těžké utkání, jelikož Bohumín má k dispozici výborný útočný tým. Troufnu si říct, že opět slavil úspěch náš kolektivní výkon,“ komentoval kouč hostujícího výběru Pavel Hulva a ještě ocenil jednotlivce: „Skvěle nám zachytal Víťa Kober. Opravdu nás podržel. Pochvalu zaslouží i Roman Ševčík. Podle metriky hokejových bojovníků Radegast indexu by v zápasu kraloval. Na ledě nechal všechno a do zápasu vložil své maximum.“

HC BOSPOR BOHUMÍN – HK KRNOV 4:7 (2:3, 2:1, 0:3)

Branky Krnova: 6. Michálek (Tošenovjan, Vlašánek), 6. Kubík (Kilnar), 11. Havlíček (Tichý, Polok), 21. Vlašánek (Galvas, Michálek), 43. Kilnar (Svoboda, Vysloužil), 55. Vlašánek (Michálek), 60. Polok (Kysela, Kober).

sestava HK Krnov: Kober (Mužík) – Kysela, Tichý, Galvas, Ševčík, Vysloužil, Dohnal – Havlíček, Polok, Weiss – Vlašánek, P. Michálek, Tošenovjan – Kosina, Kilnar, Kubík – Svoboda, Kostovský Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Nová sezona o 10 týmech
pondělí 1. červenec 2019
Thumbnail Počátkem minulého týdne se uskutečnil předsezonní aktiv týmů Krajské ligy mužů, který určil jakým způsobem se budou týmy utkávat v blížící se hokejové sezoně 2019/2020.
Dvojice forvardů rozšiřuje kádr
čtvrtek 25. říjen 2018
Thumbnail Hokejový A-tým Krnova má za sebou již téměř kompletní první třetinu Krajské hokejové ligy, ve které se doposud drží na první přičce průběžného hodnocení soutěže. V uplynulých dnech se podařilo dotáhnou příchod dvou zkušených útočníků se zkušenostmi z vyšších...
Thumbnail Před úvodním buly pátečního, domácího utkáním s Bohumínem byly předsedou klubu Miroslavem Tvardkem předány sezónní vstupenky výhercům soutěže pořádané Deníkem a hokejovým klubem. Soutěžící odpovídali po dobu tří týdnů na otázky zveřejněné v...
Thumbnail S přibližující se novou, hokejovou sezonou již týmy finalizují svoje soupisky. Do Krnova míří z Opavy JOSEF TICHÝ, dvoumetrový, důrazný, ofenzivní zadák, který byl téměř po celou svou hokejovou kariéru oporou zadních řad opavského Slezanu. JOSEF TICHÝ patří k...