Valaši v Krnově nepříjemně kousali

Středeční, domáci utkání Krajské hokejové ligy s Rožnovem opět potvrdilo, že Rožnovští hráči jsou nepříjemným soupeřem, od kterého nedostane žádný soupeř nikdy nic zadarmo.

Přestože může konečný výsledek 5:1 vypadat jednoznačně, nebylo utkání pro domácí tým jednoduchou záležitostí.

Rožnovští hráli s nasazením téměř celé utkání. Nepříjemně napadali a dohrávali souboje u mantinelu. Zejména ve třetí třetině dostali domácí hráče několikrát pod tlak a ti se osvobozovali zakázaným uvolněním přes všechny čáry. Do hry dostávaly Rožnov hlavně přesilové hry, kterých sehráli v utkání celkem devět.

Definitivní rozhodnutí přišlo na začátku třetí periody, kdy se dvakrát prosadil Jan Weiss, když zakončoval ukázkové kombinace kombinace celé pětky. Několik vyložených příležitostí Valachů zlikvidoval velmi dobře chytající domácí gólman Kober. Tečku za utkáním udělal poslední brankou Jan Kostovský, který se do sestavy vrátil po zápalu plic.

HK KRNOV - HC ROŽNOV pod RADHOŠTĚM  5:1 (2:0, 0:0, 3:1)

branky Krnova: 12. Tichý (Polok), 17. Tošenovjan (Dohnal), 41. Weiss (Tichý, Polok), 46. Weiss (Tichý, Havlíček), 54. Kostovský (Kosina)

sestava Krnov: Kober (Mužík) - Tichý, Bednárek, Galvas, Ševčík, Dohnal, Vysloužil, Hon - Havlíček, Polok, Weiss, Vlašánek, Michálek, Tošenovjan, Kubík, Kosina, Kilnar, Svoboda, Kostovský  trenér: Pavel Hulva 

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.