Bezkrevný výkon a domácí poražka s Karvinou

Krnovu se v letošní sezoně Krajské hokejové ligy daří. Jeho poslední vystoupení v letošním roce proti Karvinským Býkům se ovšem nastavenému trendu vymykalo. V Krystal aréně totiž prohrál 3:5.

Už začátek zápasu nebyl ideální. Hostující tým se do soupeře opřel a výsledkem toho byly dva góly. „Těžce se mi to hodnotí. První třetina nám utekla. Byla to mimochodem naše vůbec nejhorší třetina v sezoně. Hráli jsme opravdu mizerně,“ komentoval krnovský trenér Pavel Hulva a vzápětí ještě vysvětlil, co jeho týmu chybělo: „Náš výkon byl nemastný neslaný. Bylo to bez zápalu, bez nasazení.“

O kvalitách karvinského celku se Hulvovi svěřenci mohli přesvědčit už několikrát. Týmy na sebe narazily už v přípravě a při posledním soutěžním měření sil musely rozhodovat až samostatné nájezdy, které lépe zvládl Krnov. „Víme, že Karviná má šikovné hokejisty. Je to bruslařský celek patřící ke špičce tabulky. Začali jsme hrát na čtyři útoky, ale nevycházelo nám to. Soupeř byl lepší a vítězství si zasloužil. Nepřišlo se na nás podívat ani tolik diváků. Možná jako by předvídali, jak to s námi dopadne,“ pokračoval kormidelník Krnova.

Strojosvit si nyní dopřeje delší pauzu. Duel s rezervou Nového Jičína má totiž předehrán a další duel Krajské hokejové ligy je naplánován až na sobotu 5. ledna, kdy se od 17 hodin představí na ledě Rožnova pod Radhoštěm. „Myslím si, že do té doby máme, o čem přemýšlet. Doufám, že se po přestávce vrátíme k dřívějším výkonům,“ uzavřel Pavel Hulva.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV – HC BÝCI KARVINÁ 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

branky a nahrávky Krnova: 38. Kostovský (Vlašánek, Galvas), 46. Polok (Weiss), 48. Mosler (Svoboda, Polok)
sestava Krnova: Kober (Mužík) – Mosler, Tichý, Galvas, Kysela, Vysloužil, Dohnal, Ševčík – Havlíček, Polok, Weiss – Vlašánek, Michálek, Tošenovjan – Svoboda, Kubík, Kostovský – Řehák, Kilnar, Holeš  trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.