Krnov v souboji o první místo přehrál Těšín

Náročný prodloužený víkend byl pro krnovské hokejisty úspěšný. Po výhře 5:0 v derby s Benešovem přehrál Strojosvit v náročné bitvě o první místo také Český Těšín, ve kterém vyhrál 1:3.

Skóre utkání otevřel už ve třetí minutě domácí Martin Piecha a Těšín šel do vedení. „Paradoxně nám to ale možná trochu pomohlo,“ upozornil trenér Krnova Pavel Hulva. „Po inkasované brance jsme se dobře zformovali a domácí si možná mysleli, že to půjde samo. Musím ještě pochválit Tondu Mužíka, který nás za stavu 1:0 hodně podržel,“ přidal zkušený stratég.

Na svou stranu Krnov zápas překlopil v rozmezí jedné minuty. O vyrovnání se postaral Ondřej Havlíček, hned vzápětí dal hostům vedení Jan Kostovský. Vedení už Strojosvit nepustil, navíc ve 34. minutě dal svou první branku v krnovském dresu bek Daniel Slavík.

„Věděli jsme, že nás po Studénce čeká další z favoritů soutěže, myslím si však, že od druhého gólu jsme zápas měli pod kontrolou. Dokázali už jsme se dostat do svého tréninkového tempa a kluci oba zápasy dobře zvládli,“ uzavřel spokojený Hulva.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

Sestřih z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN – HK KRNOV 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Piecha (FoltÝn) – 13. Havlíček (Michálek, Ševčík), 14. Kostovský (Beneš, Slavík), 34. Slavík (Polok, Kostovský). Rozhodčí: Krenželok – Tomis, Puczok. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 0:1.

Krnov: Mužík (Plánovský) – Slavík, Snigirevs, Dohnal, Galvas, Tichý – Závodník, Ševčík, Kostovský, Polok, Beneš, Hon, Vlašánek, Michálek, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...