Daniel Slavík: Nehráli jsme dobře

Před dvěma týdny posílil hokejový Krnov o dalšího bývalého hráče Opavy. Daniel Slavík má do Strojosvitu vyřízeno měsíční hostování, nechyběl ani v sobotním duelu s Frýdkem-Místkem,

který žluto - modří prohráli 1:3. „Nehráli jsme dobře, nešlo nám to,“ smutnil po zápase.

Krnovu zápas s béčkem prvoligového Frýdku-Místku vůbec nevyšel. „Nevím, čím to bylo, ale hráli jsme špatně. V přesilovkách pět na tři i pět na čtyři jsme totálně vyhořeli. Nebyla to naše hra, se zápasem v Českém Těšíně se to vůbec nedá srovnávat,“ řekl čtyřiadvacetiletý odchovanec Slezanu Opava.


Rysi podle Slavíka Krnov přebruslili. „Měli lepší pohyb, hokejově lepší podle mě ale nebyli,“ upozornil autor tří druholigových branek. Jednu má na kontě i v dresu Krnova, gól dával na ledě Českého Těšína. „Určitě mě to potěšilo, ale důležité bylo, že jsme vyhráli. Tomáš Polok mě krásně našel na modré a spadlo mi to tam,“ pousmál se Slavík.

V Krnově je sice spokojený, po skončení hostování by si ale chtěl vybojovat zpátky místo v Opavě. „Jsem v Krnově rád, důležité pro mě je, že místo vysedávání na lavičce hraju. Je tady super parta, většinu kluků dobře znám. Samozřejmě bych se chtěl vrátit do Opavy, teď chci ale být co nejvíce platný v Krnově,“ zakončil Daniel Slavík krátké povídání.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.