Trápení pokračuje, Krnovští prohráli i v Karviné

Krnovským hokejistům to v posledních týdnech nejde. V sobotu Strojosvit padl na ledě ambiciózní Karviné. Pro výběr trenéra Pavla Hulvy se jedná už o pátou porážku z posledních šesti duelů.

Krnovští už nějakou dobu řeší problémy se sestavou a nebyli kompletní ani v Karviné. Pavel Hulva měl k dispozici pouze dvanáct hráčů do pole. V polovině utkání pak na seznam zraněných přibyl další, hrající asitstent trenéra David Galvas.

První třetina ještě byla výsledkově relativně vyrovnaná. Přesto ale domácí šli do vedení, v 15. minutě otevřel bohatý gólový účet utkání Václav Chomič po nepřesné rozehrávce Filipa Plánovského v krnovské brance.

Ve druhé periodě už ale domácí dominovali. Dvě branky dal Kasperlík, v 36. minutě navíc využil nabídnutou početní výhodu bývalý bek Havířova Zdeněk Deutsch a domácí vedli o čtyři góly. S Krnovem to nevypadalo vůbec dobře.

Jiskřičku naděje vykřesal hned v úvodu poslední části hry Michal Tošenovjan, ale domácí nic neponechali náhodě. Další branky dali Juhász, Molin a Vlček. Krnovští se tak i nadále trápí a padají tabulkou dolů. Aktuálně jsou šestí, na záda jim navíc dýchá Orlová.

„Bohužel nám to v poslední době nejde, do toho se navíc kupí zranění, takže je nás málo. Teď máme Studénku, se kterou se nám hraje dobře, takže věřím, že už to konečně zlomíme,“ doufá hrající asistent trenéra Pavla Hulvy David Galvas.

HC BÝCI KARVINÁ – HK KRNOV 7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 15. Chomič, 26. Kasperlík (Juhász, Molin), 31. Kasperlík (Juhász, Deutsch), 36. Deutsch (Juhász), 50. Juhász (Procházka, Holý), 54. Molin, 56. Vlček (Chomič, Kurowski) – 41. Tošenovjan (Michálek, Dohnal). Rozhodčí: Jeřábek – Majetný, Tkáč. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0.

Krnov: Plánovský (od 30. Wittek) – Galvas, Dohnal, Slavík, Kysela, Snigirevs – Kubík, Havlíček, Beneš, Michálek, Kostovský, Polok, Tošenovjan. Trenér: Pavel Hulva

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.