Krnov se zvedá, po Frýdku porazil i Bohumín

Krnovští hokejisté se zvedají, mají druhou výhru v řadě a další tři body do tabulky. Po výhře 2:0 ve Frýdku Místku skolili také silný Bohumín, který v dramatickém utkání porazili 3:2.

Vše podstatné se odehrálo v prvních dvou třetinách. Do vedení šli krnovští po střele Romana Ševčíka. Hosté však dvěmi brankami třetinu otočili a Strojosvit tak po první periodě prohrával 1:2.

V prostřední části hry, ale domácí skóre otočili díky druhé brance Romana Ševčíka a rozhodující brance kapitána domácích Pavla Michálka, který tečí usměrnil střelu Josefa Tichého za záda gólmana Svobody.

„Podali jsme zodpovědný výkon podpořený dobře chytajícím Filipem Kolbertem. Bylo nás jen dvanáct, takže klobouk dolů před kluky. Myslím si, že už se to pomalu začíná otáčet a že půjdeme nahoru,“ věří trenér Krnova Pavel Hulva.

Ten už navíc může počítat se zkušeným bekem Josefem Tichým, jemuž disciplinárka prominula zbytek trestu, který měl původně trvat až do konce ledna.

„Jsme rádi, že ho máme zpátky, samozřejmě nám pomůže. Navíc mi přišlo, že si trochu uklidnil, takže mu to možná i prospěje,“ pousmál se šéf krnovské lavičky.

HK KRNOV – HC BOHUMÍN 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Ševčík (Tichý), 30. Ševčík (Kubík, Závodník), 33. Michálek (Tichý, Havlíček) – 17. Putniorz (Pavelek), 19. Pavelek (Ivan, Dusík).

Rozhodčí: Trombík – Zahel, Moravec. Vyloučení: 3:2, bez využití.

sestava Krnova: Kolbert (Wittek) – Zouhar, Bednárek, Tichý, Dohnal, Ševčík, Kysela – Michálek, Kostovský, Weiss, Kubík, Závodník, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.