Čtvrtfinále rozsekne třetí zápas

Hokejisté Krnova mohli před vlastními fanoušky slavit postup do semifinále. Domácí zápas jim ale nevyšel a Rysům podlehli 1:5. Sérii tak rozhodne třetí utkání, které je na programu v pátek.

Krnovští šli v utkání do vedení 1:0 gólem Jana Weisse z konce úvodní třetiny, jenže hostům na vyrovnání stačilo pouhých sedmnáct vteřin a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Ve zbylých dvou třetinách už dávali góly jen Frýdeckomístečtí, po šedesáti minutách ukazovala světelná tabule stav 1:5.

„Pět branek je sice dost, ale v play-off je jedno, jestli prohrajete 2:1, nebo 5:1. Holt bude muset rozhodnout až třetí zápas,“ hlesl po utkání trenér Krnova Pavel Hulva.

Zápas podle něj rozhodlo několik momentů. „Tím prvním bylo to, že jsme dali na konci první třetiny vedoucí gól, ale vzápětí hned inkasovali. Důležitá byla pro zápas i naše neproměněná přesilovka pět na tři, navíc jsme také jeli sami na branku a nedali. Posledním takovým momentem byla branka na 3:1. Tu jsme si nafackovali sami ve vlastní přesilovce,“ vyjmenovával Hulva klíčové momenty druhého čtvrtfinále.

Sérii tak bude muset rozseknout až třetí utkání, které je ve Frýdku-Místku na programu v pátek od 18:30. „Ve čtvrtek potrénujeme a něco si řekneme. Musíme se ze zápasu poučit,“ zakončil Pavel Hulva.

Fotky z utkání najdete ZDE.

HK KRNOV – HC FRÝDEK-MÍSTEK 1:5 (1:1, 0:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 18. Weiss (Kostovský, Kysela) – 19. Ševčík (Vacula), 33. M. Valíček (Vančo-Minařík, A. Valíček), 41. Mičulka, 46. Pužoň (Heralt), 52. A. Valíček (Heralt).

Rozhodčí: Novák – Majetný, Kopečný. Vyloučení: 8:6, využití: 0:1.

Krnov: Kolbert (46. Kober) – Dohnal, Tichý, Galvas, Bednárek, Mosler, Kysela, Hon – Tošenovjan, Kostovský, Svoboda, Závodník, Polok, Kubík, Michálek, Ševčík, Weiss, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...