David Galvas ještě na konec nemyslí

Bude zkušený hokejový obránce David Galvas hrát za krnovský Strojosvit i v příští sezoně? Naděje je velká. Bývalý extraligový bek má i ve čtyřiačtyřiceti letech velkou chuť do hokeje. Otázkou je ale jeho zdravotní stav.

Nicméně rád by do Krnova přivedl i svého slavnějšího bratra Lukáše, který v minulosti nastupoval i za národní tým.

„Uvidím, co má kolena. Pokud budou držet, chci hrát,“ má jasno rodák z Vávrovic. „Je mi sice čtyřiačtyřicet, ovšem chuť hokeje mám velkou,“ přiznal David Galvas, který v minulosti prošel českou, slovenskou i polskou nejvyšší soutěži. „V Krnově je dobrá parta, a to mě nabíjí. Nedávno skončená sezona nám nevyšla, trápila nás zranění. Chci končit kariéru účastí ve finále Krajské hokejové ligy,“ má jasno David Galvas.

Do Krnova by rád přivedl svého slavnějšího bratra Lukáše. „Je to mé velké přání. Už loni jsem lámal, zatím odolává, má problém s achilovkami, ale ještě jsem to nevzdal. Třeba se mi to v nové sezoně podaří,“ podotkl starší z bratrské dvojice.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
  • 06-03-23
    Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
    Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
  • 06-11-22
    Vítězná premiéra mezi seniory
    Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
  • 05-10-22
    Premiérové branky pro mladíky
    Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
  • 04-03-22
    Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
    Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.