Hokejisté Krnova trénují na písku, novou tváří Březina

Hrají „pouze“ krajskou hokejovou ligu, přesto trénují třikrát týdně. Řeč je hokejistech krnovského Strojosvitu, Tým vedený ostříleným trenérském bardem Pavlem Hulvou jednou v týdnu využívá k přípravě beach volejbalové kurty.

Pro krnovské fanoušky je pozitivním zjištěním, že Pavel Hulva u týmu pokračuje. Na radaru ho měla druholigová Opava, stejně jako hrajícího asistenta Davida Galvase. „Galus řekl hned, že ne. Mě kontaktovali také, proběhlo setkání, ale to bylo vše. Soustředím se na práci v Krnově,“ podotkl zkušený kouč.

Při pohledu na hráčskou soupisku, tak v ní se změny očekávat nedají. „Měli jsme klubovou akci a na ní jsme se domluvili, že budeme pokračovat ve stávajícím složení. Nyní se nám po dlouhodobém zranění vrátil Radek Vlašánek, za což jsem rád,“ pousmál se trenér, který v minulosti působil například i ve slovenské extralize. Úplným nováčkem je pak mladý útočník Adam Březina, který prošel opavským Slezanem. „Ještě určitě někdo přijde, na nějaké hráče máme políčeno,“ prozradil ještě Pavel Hulva.

Krnov trénuje třikrát týdně. „Takový modle přípravy jsem začal praktikovat hned od svého příchodu, klukům to vyhovuje,“ pochvaluje si trenér. Jeden den tým trénuje na hřišti v Krnově, jeden v tělocvičně a úterky jsou vyhrazeny beach volejbalu na opavském Kolofíkově nábřeží. „Plážový volejbal je příjemným zpestřením mezi sprinty v měkkém písku. Kluci jsou za něj rádi,“ dodal.

V Krnově se už těší na novou sezonu. Jejich Krystal aréna má totiž novou tribunu. „Náš stánek je hoden první ligy. Za mě velmi krásný stánek. Už se těšíme,“ zakončil Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.