Krnov vyjede třetího na led, těší se na novou tribunu

Stadion hodný minimálně druhé ligy má v současné době krnovský, hokejové Strojosvit. Nová severní tribuna už je totiž dostavěna a čeká na provoz. Hokejisté mají v současné době volno. Na led poprvé vyjedou třetího srpna, a to stejně jako v předchozích sezonách v kravačské Buly Aréně.

„Tribuna je hotová a vypadá moc hezky,“ pousmál se manažer HK Krnov Michal Pokorný. „V září bychom už měli trénovat na svém ledě. Premiéru by měl obstarat přípravný zápas s Novým Jičínem,“ řekl člen výboru.

První trénink po měsíční pauze bude třetího srpna, a to na ledě kravařské Buly arény. „Budeme trénovat třikrát týdně. Malou část přípravy bychom měli pak realizovat v Opavě,“ nastínil Michal Pokorný. Ke složení hráčského kádru řekl: „Všichni kluci by měli pokračovat. Na posílení pracujeme, uvidíme, jak se situace vyvine v Opavě. Věřím, že sestavíme silný tým, který bude opět bojovat o finále. Chceme konečně soutěž vyhrát,“ zdůraznil jeden z klubových šéfů.

Ve hře jsou i dvě zajímavá jména, Michal Pokorný ale konkrétní nechtěl být. „Dokud není nic podepsáno, nemá smysl to pouštět ven,“ usmál se. A jak to vypadá s finanční kondicí klubu? „ Do sezony máme naplánováno jít se stejným rozpočtem jako v loňské sezoně. Chceme udržet nastavený standard. Úplně ho ještě naplněný nemáme, ale věřím, že se tak stane,“ zakončil.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.