Derby v Horním Benešově rozhodl Polok

Velký šlágr krajské hokejové ligy mezi domácím Horním Benešovem a Krnovem měl slušné parametry. K vidění byl hokej v tempu. V normální hrací době skončilo střetnutí remízou 3:3. V prodloužení rozhodl o výhře domácích Polok. Dali o sobě vědět i fanoušci. V jejich podání nechybělo ani pyro.

„Jedinou kaňkou na utkání byl gól, který jsme dostali deset vteřin před koncem prodloužení. Abych řekl pravdu, už jsem se viděl na penaltách,“ přiznal trenér Krnova Pavel Hulva. „Snad poprvé byl Horní Benešov favoritem a musím říci, že hrál opravdu dobře,“ chválil zkušený kouč. „Celkově i diváci museli být spokojeni. Hra měla tempo, k vidění byly pěkné akce. Musím pochválit i výkon rozhodčích. Když to shrnu, bod bereme,“ doplnil své hodnocení Pavel Hulva.

„Byl to zápas nahoru, dolů. Krnov bojoval a byl velice nepříjemný,“ hodnotil zápas ze svého úhlu pohledu střelec vítězné branky Tomáš Polok. „Remíza byla spravedlivá, my jsme ten druhý bod v prodloužení zasloužili,“ mínil domácí útočník a dodal: „Velké poděkování patří fanouškům, a to i těm Krnovským, za skvělou atmosféru a pěkný středeční večer.

TJ HORNÍ BENEŠOV – HK KRNOV 4:3 p.p (1:1, 1:2, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Mlýnek (Vlašánek, Tichý), 25. Vlašánek (Fraš), 48. Vrabel (Tůma), 65. Polok (Vlašánek, Adamczyk) – 17. Kostovský (Kysela), 32. Svoboda (Kubík, Kostovský), 35. Weiss (Svoboda)

TJ Horní Benešov: Wanecki — Fraš, Tichý, Cygal, Pělucha, Podzimný, P. Adamczyk — Vlašánek, Polok, Vrabel, Mlýnek, Tůma, E. Adamczyk, T. Kret, Hlísta, Pražák, V. Kret, Krupa, Adamec, Vaněk. Trenér: Martin Mičola.

HK Krnov: Kolbert (Wittek) — Zelenka, Ševčík, Mosler, Kysela, Slavík — Kostovský, Svoboda, Weiss, Kubík, Havlíček, Beneš, Rubý, Urban, Michálek, Závodník. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.