Krnov těžkou bitvu zvládl, pomohl i návrat Galvase

Velmi těžký zápas krajské hokejové ligy dopadl pro krnovské hokejisty nadmíru dobře. Strojosvit v dohrávce porazil Studénku 2:1. Lví podíl na tom měl i veterán David Galvas, který se nechal přemluvit k návratu do sestavy.

„Máme nedostatek obránců. David už hrát nechtěl, ale podařilo se mi ho přemluvit. Opět ukázal, jak velmi je platným hráčem,“ pochvaloval si trenér Krnova Pavel Hulva. „Den po zápase mi ale řekl, že nemůže chodit," doplnil.

Domácí celek se prezentoval skvělým výkonem. „Předvedli jsme úplně jiný výkon než proti Karviné. Skvěle nám zachytal brankář Kolbert. Celé mužstvo hrálo zodpovědně do defenzívy,“ podotkl zkušený kouč. „V sobotu jedeme k odvetě do Studénky, kde chceme taky bodovat,“ nastínil šéf krnovské lavičky.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE, sestřih ZDE.

HK KRNOV – HC STUDÉNKA  2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

branky a nahrávky: 10. Kostovský (Kubík), 37. Svoboda (Kostovský, Závodník) – 33. Tatarčík (Čáň)

sestava HK Krnov: Kolbert — Mosler, Galvas, Ševčík, Rubý — Michálek, Zelinka, Urban, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Tomsa, Kostovský Trenér: Pavel Hulva.

sestava Studénka: Smetana — Jedlička, Holanik, Novák, Havlík, Trubka — Šimiček, Rosypka, Konečný, Kučera, Gola, Pokorný, Tomášek, Čáň, Žídek, Tatarčík, Orszulik. Trenér: Miroslav Pokorný.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.