Bolavá pata - proměňování brankových příležitostí

Chtěli tři body, mají pouze jeden. Krnovští hokejisté nezvládli domácí zápas s Českým Těšínem. Prohráli 3:4 v prodloužení. V neděli mohou složit reparát. Do cesty se jim ale postaví soupeř nadmíru těžký, a to  rezerva Frýdku – Místku.

Krnovští hráči ještě na konci druhé třetiny vedl 2:0, jenomže hosté dali gól do šatny a začaly se dít věci. V posledních dvou minutách druhé periody soupeř vyrovnal po laciných chybách domácí obrany. Dvě minuty před koncem normální hrací doby poslal Krnov do vedení Tomáš Kubík, jenomže vzápětí Foltyn vyrovnal. Pět vteřin před šedesátou minutou zazdil tutovku Lukáš Svoboda a hostům pak druhý prémiový bod zařídil v prodloužení Anderle.

„Vedli jsme o dvě branky a máme pouze bod. Zápas jsme si prohráli sami,“ hodnotil utkání obránce Krnova David Galvas. „Udělali jsme hrubé chyby, které soupeř potrestal. Těšínu jsme góly doslova darovali,“ štvalo zkušeného zadáka. Krnovští přitom měli několik šancí, které nevyužili. „Je to hrozné, co vše jsme schopni zahodit,“ kroutil hlavou.

Už v neděli se Krnov opět představí na domácím ledě. Od sedmnácti hodin vyzve favorizované béčko Frýdku – Místku. „Frýdek je favoritem aspirujícím na postup do druhé ligy, ale v této soutěži se dá hrát s každým. Pokud se vyvarujeme hloupých chyb, můžeme být úspěšní,“ zakončil David Galvas.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE. Video sestřih pak ZDE.

HK KRNOV – HC WOLVES ČESKÝ TĚŠÍN 3:4 PP (1:0, 1:2, 1:1 – 0:1)

branky a nahrávky: 3. Svoboda (Kubík, Kostovský), 27. Kostovský (Weiss, Svoboda), 58. Kubík (Svoboda) – 39. Matějíček, 40. Mikulík (Foltyn), 58. Foltyn (Mikulík), 63. Andrle (Malíř)

sestava HK Krnov: Kolbert — Hon, Dohnal, Galvas, Ševčík, Kysela — Michálek, Weiss, Urban, Buršík, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Kostovský, Rubý, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...