Velký zápas, bohužel se smutným koncem

Zápas, který zvedal ze sedaček byl v neděli k vidění v Krnově. Domácí celek v rámci Krajské hokejové ligy hostil favorizovaný tým Frýdku-Místku. Domácí na lavičce s Davidem Galvasem a bez nemocného kouče Pavla Hulvy podal skvělý výkon, bohužel na body to ale nestačilo, prohrál 6:7.

Pro diváka to byla super bitva. Tento zápas nenudil,“ vracel se k utkání domácí kouč David Galvas. „Favoritovi jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Naše hra nebyla vůbec špatná. Kluci zápas odmakali, sáhli si na dno svých sil,“ chválil bývalý extraligový zadák.

Krnovským nevyšel vstup do třetí třetiny. „Dostali jsme dva rychlé góly. Nakonec jsme prohrávali 4:7. Řekli jsme si, že to rozhodně nezabalíme. Podařilo se nám výsledek stáhnout na rozdíl jediného gólu. Dokonce jsme mohli i vyrovnat. To se nám bohužel ale nepovedlo,“ litoval David Galvas. „Kluky chválím za přístup a nasazení. Ve čtvrtek hrajeme znovu doma a pokud podáme výkon stejný jako v neděli, budeme úspěšní,“ věří trenér.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE. Video sestřih ZDE.

HK KRNOV - HC FRÝDEK MÍSTEK  6:7 (1:1, 3:3, 2:3)

branky a nahrávky: 19. Závodník (Kubík, Dohnal), 21. Kubík (Svoboda), 22. Kostovský (Svoboda, Závodník), 32. Buršík (Beneš), 52. Havlíček (Svoboda, Kostovský), 59. Kostovský (Michálek, Urban) – 10. Urban (Indrst), 23. Puzoň (Spurný), 26. Gottwald (Mičulka), 28. Mičulka (Gottwald), 41. Fiala (Hudeček), 43. Mičulka (Vacula, Hudeček), 46. Indrst (Mičulka).

sestava HK Krnov: Kolbert (45´ Wittek) — Dohnal, Ševčík, Havlíček, Beneš — Michálek, Urban, Buršík, Závodník, Svoboda, Kubík, Kostovský. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...