Džeky krnovským hokejistům věří

Krnovská Krystal aréna bude v sobotu praskat ve švech. Domácí hokejisté budou totiž odvracet možný konec sezóny, neboť v prvním čtvrtfinálovém duelu prohráli v Bohumíně 4:6. Krnovští fanoušci v čele s Džekym jsou však optimisté a věří, že se rozhodující zápas bude hrát ve středu v Bohumíně.

„Ve středu jsme v Bohumíně prohráli, ale od našich kluků to nebyl špatný výkon,“ ohlížel se zpět jeden z nejznámějších fanoušků krnovského hokejového klubu Pavel Jatzek. „Jenomže nedávali šance, a to nás stálo lepší výsledek. Dokonce jsme nebyli schopni uklidit ani puk do prázdné branky,“ kroutil hlavou Džeky.

Věřím, že v sobotu přijde obrat. „Bohumín se dá porazit a náš tým na to má, to jsem si jistý,“ zvedl prst krnovský fanda, který je rovněž skalním fanouškem Slezského FC Opava. „Když se ještě podívat zpátky do Bohumína, tak jeho hráči mi přidali, jak ubrečené holky. Pořád jenom jezdili za rozhodčími si stěžovat,“ přidal Džeky další postřeh. „A když se ozval náš tréňa, dostal dvě minuty,“ pozastavoval se známý fanoušek, který už byl i v pořadu TIKI – TAKA.

O hokej je v Krnově mezi fanoušky zájem. „V Bohumíně jsme měli převahu na tribuně a v sobotu to bude v Krnově hořet. Musíme klukům pomoci. Chceme do semifinále. Fandíme i Hornímu Benešovu, abychom si to pak rozdali s ním,“ má Džeky jasné plány.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.