Džeky krnovským hokejistům věří

Krnovská Krystal aréna bude v sobotu praskat ve švech. Domácí hokejisté budou totiž odvracet možný konec sezóny, neboť v prvním čtvrtfinálovém duelu prohráli v Bohumíně 4:6. Krnovští fanoušci v čele s Džekym jsou však optimisté a věří, že se rozhodující zápas bude hrát ve středu v Bohumíně.

„Ve středu jsme v Bohumíně prohráli, ale od našich kluků to nebyl špatný výkon,“ ohlížel se zpět jeden z nejznámějších fanoušků krnovského hokejového klubu Pavel Jatzek. „Jenomže nedávali šance, a to nás stálo lepší výsledek. Dokonce jsme nebyli schopni uklidit ani puk do prázdné branky,“ kroutil hlavou Džeky.

Věřím, že v sobotu přijde obrat. „Bohumín se dá porazit a náš tým na to má, to jsem si jistý,“ zvedl prst krnovský fanda, který je rovněž skalním fanouškem Slezského FC Opava. „Když se ještě podívat zpátky do Bohumína, tak jeho hráči mi přidali, jak ubrečené holky. Pořád jenom jezdili za rozhodčími si stěžovat,“ přidal Džeky další postřeh. „A když se ozval náš tréňa, dostal dvě minuty,“ pozastavoval se známý fanoušek, který už byl i v pořadu TIKI – TAKA.

O hokej je v Krnově mezi fanoušky zájem. „V Bohumíně jsme měli převahu na tribuně a v sobotu to bude v Krnově hořet. Musíme klukům pomoci. Chceme do semifinále. Fandíme i Hornímu Benešovu, abychom si to pak rozdali s ním,“ má Džeky jasné plány.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...