Krnov prohrál v Bohumíně! Sérii srovnáme, slíbil Hulva

Úvodní zápas čtvrtfinálové série play off v Krajské hokejové lize nedopadl pro krnovské hokejisty dobře. Strojosvit na ledě Bohumína i s výraznou podporou svých fanoušků prohrál 4:6. Odveta je v Krnově na programu v sobotu.

„První zápas jsme prohráli, ale zbraně neskládáme. Ve středu se chceme vrátit do Bohumína,“ řekl rázně trenér Krnova Pavel Hulva. Jeho tým nabral v první třetině dvougólové manko. „Dokázali jsme se vrátit do hry. Jeden z klíčových momentů přišel za 3:2, kdy jsme hráli dvojnásobnou přesilovku. Vytvořili jsme si stoprocentní šanci, kterou se nám ale nepodařilo proměnit,“ litoval zkušený trenér.

Ve 44. minutě zvyšoval Bohumín na 4:2. „Brance předcházel jednoznačný faul na našeho brankáře. Tento gól neměl platit,“ zlobil se Pavel Hulva. Tento gól Strojosvit rozhodil a v 50. minutě prohrával 2:6. „Jsem rád, že to kluci nezabili. Při hře bez brankáře jsme stáhli vedení domácích na 4:6. Více gólů jsem už ale nedali. Musím ale říci, že celkově se hrál dobrý hokej. Bylo to v tempu, diváci museli být spokojeni,“ zakončil šéf krnovské lavičky.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE, sestřih pak ZDE.

HC BOSPOR BOHUMÍN – HK KRNOV 6:4 (2:0, 1:2, 3:2)

Branky a nahrávky: 8. Chaloupka (Kropka), 13. Černín (Kovařík, Kovalski), 29. Chaloupka (Buba), 44. Kovařík (Kovalski), 49. Heidler (Kropka), 50. Kovalski (Kysučan, Ovčaří) – 28. Michálek (Beneš, Weiss), 37. Kostovský (Svoboda, Mosler), 52. Kostovský, 59. Beneš (Michálek). Stav série: 1:0.

sestava HK Krnov: Kolbert — Dohnal, Mosler, Galvas, Ševčík, Kysela, Rubý — Michálek, Weiss, Zelinka, Vojkůvka, Urban, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Tomsa, Kostovský, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...