Krnov vstal z popela, vynutil si třetí zápas

Krnovští hokejisté v sobotu utekli hrobníkovi z lopaty. Na začátku třetí třetiny totiž prohrávali s Bohumínem 2:3. Devět minut před koncem ale zavelel k obratu Martin Urban. Krnovští nakonec zvítězili 5:3. Vynutil si třetí zápas v Bohumíně, který rozhodne o postupu do semifinále Krajské ligy.

„Jsem rád, že jsme to zvládli,“ vydechl si po utkání krnovský kouč Pavel Hulva. „Bylo vidět, že oběma týmům jde o hodně. První třetina byla opatrná. Ve druhé jsme šli do dvoubrankového vedení. Bohužel během tří minut jsme o něj přišli,“ štvalo trenéra.

Na začátku třetí části se prosadil Jan Chaloupka a Bohumín vedl. „Nevypadalo to s námi dobře. Vzali jsme si oddechový čas, udělali změny. Podařilo se nám vrátit do zápasu a jeho závěr nám patřil. Série se nyní stěhuje do Bohumína. Uděláme všechno proto, abychom uspěli a postoupili do semifinále. Už kvůli našim skvělým fanouškům nechceme ještě sezonu končit,“ zvedl prst Hulva.

Rozhodující bitva je na programu ve středu. „Pokud navážeme na nás výkon ze soboty a budeme mít i trochu toho štěstíčka, tak můžeme být úspěšní,“ zakončil zkušený kouč.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE, sestřih pak ZDE.

HK KRNOV – HC BOHUMÍN 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)

branky a nahrávky: 26. Kysela (Svoboda), 29. Beneš (Galvas, Weiss), 51. Urban (Weiss, Galvas), 53. Závodník (Kysela, Kostovský), 60. Weiss (Michálek) – 30. Putniorz (Chaloupka), 33. Kropka (Chaloupka, Dvořák), 42. Chaloupka (Kropka, Putniorz).

sestava HK Krnov: Kolbert (Wittek) - Dohnal, Mosler, Galvas, Ševčík, Kysela, Rubý — Michálek, Weiss, Urban, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Kostovský, Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...