Krnov vypadl, Bohumín nakopl veterán Ivan

Krnovští hokejisté nezvládli třetí rozhodující zápas čtvrtfinálové série v krajské hokejové lize. Na ledě Bohumína prohráli 0:4 a sezóna pro ně skončila. Zajímavostí třetího duelu byl fakt, že za nerozhodného stavu se do výstroje oblékl domácí trenér Marek Ivan a hru svého týmu zvedl.

„Nebyli jsme ve své kůži. Utkání nám nevyšlo podle předpokladů,“ přiznal krnovský trenér Pavel Hulva. „Do třicáté minuty jsme drželi nerozhodný stav. Sami jsme ale neměli žádné šance, bylo to docela opatrné,“ přiznal zkušený kouč.

Do druhé třetiny v domácím dresu naskočil trenér Marek Ivan. Někdejší extraligový útočník byl vidět. „Rozdílový hráč zápasu. Vylepšil už tak kvalitní druhou lajnu. Do hry Bohumína vnesl klid,“ poznamenal Hulva. „Nám sice sezona skončila, ale za výkony se stydět nemusíme. Dokázali jsme Bohumín v play off jednou porazit, a to mě těší,“ doplnil kouč.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HC BOHUMÍN – HK KRNOV 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

branky a nahrávky: 33. Ovčaří (Kovalski), 34. Chaloupka (Ivan, Kropka), 52. Kovalski, 57. Chaloupka.

sestava HK Krnov: F. Kolbert — J. Dohnal, P. Mosler, D. Galvas, R. Ševčík, D. Kysela, Rubý — P. Michálek, J. Weiss, L. Zelinka, M. Vojkůvka, M. Urban, L. Závodník, L. Svoboda, T. Kubík, K. Beneš, J. Kostovský, O. Havlíček. Trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 HC FRÝDEK MÍSTEK 48
2 HC ORLOVÁ 48
3 ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN 48
4 HC BOHUMÍN 48
5 HC UNIČOV 39
6 HC STUDÉNKA 39
7 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
8 HK KRNOV 26
9 HC ROŽNOV 20
10 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 18
11 HC FALCONS KARVINÁ 15
12 MSK ORLOVÁ 7
 • 05-06-21
  Vlasťa Bůžek oslavil kulatiny
  Vedoucí našeho A - týmu, Vlastimil Bůžek oslavil v tomto týdnu kulaté, padesáté narozeniny. Vlasťovi tímto přejeme vše jen to nejlepší, hodně zdraví, štěstí, elánu a to jak v soukromém, tak pracovním životě a k tomu dalších minimálně dalších...
 • 21-03-21
  Hokejový klub obdržel dotaci od města
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova v rámci nově vzniklého, dotačního programu určeného pro senirský sport v Krnově.
 • 06-02-21
  Neprofesionální hokejové soutěže se v této sezoně už hrát nebudou
  Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) Tomáš Král v pondělí formálně ukončil všechny domácí neprofesionální soutěže vyjma extraligy akademií. Důvodem je stále trvající nouzový stav a související vládní opatření včetně zákazu amatérských...
 • 09-10-20
  Omezení činnosti klubu
  Na základě vládního usnesení ze dne 8.10.2020 č. 996 zakazujícího hromadné akce konané v počtu vyšším než 10 osob ve vnitřních prostorech staveb jsme nuceni přerušit veškeré aktivity spojené s přípravou na utkání a odehráním plánovaných, soutěžních...