Krnov nedal nájezd, nakonec chytil šestku

Hokejisté z Krnova tentokrát vyšli bodově naprázdno. V Karviné bylo z jejich pohledu téměř všechno špatně. V první třetině neproměnili Hudečkou trestné střílení a nakonec prohráli 2:6.

„Vstup do zápasu jsme až tak špatný neměli. Dokonce jsme mohli jít i do vedení,“ začal o utkání hovořit krnovský trenér David Galvas. Po faulu na Hudečku bylo nařízeno trestné střílení. Nájezdu se ujal samotný Jiří Hudečka, ale brankáře Klimka nepřekonal. „Bohužel pak šel náš výkon dolů. Dostali jsme v první třetině dvě branky. Následně jsme dostali zbytečný gól ve vlastní přesilovce a domácí celek se uklidnil,“ pokračoval hostující kouč. „Ve druhé třetině nám to nešlo, chyběla nám jiskra,“ přiznal David Galvas. „Ve třetí části už to z naší strany až tak špatné nebylo. Škoda, že se nám nepodařilo některé šance využít. Mohli jsme zápas alespoň zdramatizovat. Porážka mrzí, mohli jsme se přiblížit ke špičce soutěže,“ zakončil trenér Strojosvitu své hodnocení.

HC FALCONS KARVINÁ – HK KRNOV 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)

branky a nahrávky: 15. Skalka (Barčák, Ovčaří), 16. Chomič (Bordowski, Káňa), 20. Káňa (Bordowski, Chomič), 23. Barčák (Szturc), 35. Chomič (Káňa, Bordowski), 47. Putniorz (Procházka, Mendlík) – 26. Zouhar (Baďura, Weiss), 60. Michálek (Baďura, Zouhar).

sestava HK Krnov: Kolbert - Pachula, Zouhar, Slavík, Kysela, Ševčík, Dohnal – Weiss, Kubík, Baďura – Urban, Peterka, Havlíček – Kostovský, Michálek, Beneš - Hudečka, Hradil, Závodník  Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.