Krnov nabral dvougólové manko, nakonec předvedl vítězný obrat

Krnovští hokejisté se proti Českému Těšínu rozjížděli pomalu. Ve druhé třetině dokonce nabrali dvougólové manko. Nakonec se jim ale podařilo výsledek otočit. Na konci druhé části Daniel Kysela vyrovnal. Ve třetí dvacetiminutovce již domácí dominovali a vyhráli 5:2.

„V první polovině zápasu to nebylo z naší strany dobré. Chyběla mi u kluků jiskra,“ svěřil se trenér Krnova David Galvas. „Už v první dvacetiminutovce jsme inkasovali branku. Ta ale nebyla uznána, čemuž se divil celý zimák. Za mě to gól měl být,“ uznal domácí stratég.

Strojosvitu se nevedlo ani začátku druhé části. Během jedné minuty dokonce dvakrát inkasoval. „Dva rychlé góly nás ale nakoply. Naše hra šla najednou nahoru,“ těšilo Davida Galvase. Tomáš Kubík snížil v oslabení na 1:2 a ve 40. minutě vyrovnával na 2:2 Daniel Kysela.

Ve třetí třetině už na ledě kraloval Strojosvit. „Jasně jsme ovládli dění na ledě. Třetí třetina už byla podle mého gusta,“ byl rád bývalý extraligový obránce. „Musím ale říci, že Český Těšín hrál dobře. Rozhodně nepatří do spodních pater tabulky,“ míní David Galvas.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE, sestřih utkání následně ZDE.

HK Krnov – Wolves Český Těšín 5:2 (0:0, 2:2, 3:0)

branky a nahrávky: 32. Kubík (Slavík), 40. Kysela (Baďura, Weiss), 45. Michálek (Hradil, Dohnal), 53. Beneš (Dohnal, Kostovský), 58. Peterka (Ševčík) – 22. Chmiel (Malíř), 22. Malyjurek (Smuž, Procházka).

sestava HK Krnov: Kolbert – Kysela, Zouhar, Slavík, Kocián, Hon Jiří, Ševčík, Dohnal – Baďura, Kubík, Havlíček – Weiss, Peterka, Hudečka – Kostovský, Michálek, Beneš – Hradil, Rybka, Hon Jakub. trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.