Krnov srazily hloupé chyby, v Orlové dostal čtyřku

Poslední zápas v letošním kalendářním roce nedopadl pro krnovské hokejisty zrovna nejlépe. Na orlovském doplatili na vlastní hloupé chyby a odešli poraženi 0:4. Trenéra Strojosvitu Davida Galvase porážka hodně mrzela.

„Orlová vstoupila do utkání vlažně. V prvních devíti minutách neměli jedinou střelu na branku. My jsme šance měli, ale nedokázali jsme je využít,“ řekl krnovský trenér David Galvas. „Pak jsme ale vyrobili dvě hrubé chyby, které Orlová využila a tím se dostala na koně,“ pokračoval. První třetinu nakonec jeho tým prohrál 0:3. „To už se pak výsledek těžko otáčí. My jsme se sice snažili, avšak gól se nám vstřelit nepodařilo. Porážka mě mrzí,“ podotkl Galvas. „První zápas s nimi jsme prohráli 0:6. Tato porážka byla krutá. Protože šance jsme měli. Nedá se nic dělat,“ zakončil své hodnocení.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

MHK Orlová – HK Krnov 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

branky a nahrávky: 9. Dang (Potočný), 11. Fejko (Milch, Zientek), 13. Piš (Grepl, Zakuťanský), 30. Fejko (Juhász, Juhász)

sestava HK Krnov: Vítek (Kolbert) – Slavík, Zouhar, Kocián, Dohnal, Hon Jiří – Weiss, Baďura, Peterka – Hudečka, Kubík, Havlíček – Hradil, Michálek, Beneš – Hon Jakub trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.