Krnovští hokejisté se vrací ze Studénky bez bodového zisku

Krnovské hokejisty čekal další zápas v Krajské lize. Tentokrát se představili na ledě Studénky. Jejich výkon špatný nebyl, ovšem na body to nestačilo. Strojosvit prohrál 4:6.

„Když se zpět za utkáním ohlédnu, tak to nebyl z naší strany herně špatný zápas,“ řekl na začátku svého po zápasového rozboru krnovský trenér David Galvas. „První třetina se nesla ve vyrovnaném duchu, čemuž odpovídalo i skóre,“ pokračoval hostující kouč.

Ve druhé třetině šli domácí do dvougólového trháku, na který dokázali hosté zareagovat. „Ve třetí třetině jsme chtěli rychle vyrovnat. Jenomže jsme otevřeli hru, udělali chyby a domácí to dokázali potrestat,“ mrzelo krnovského trenéra. V závěru utkání dali Krnovští čtvrtý gól. „Chtěli jsme zkusit power play. Jenomže přišlo naše vyloučení a bylo po naději,“ zakončil David Galvas.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

HC STUDÉNKA - HK KRNOV  6:4  (1:1, 3:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 5. Uhlár (Lyčka), 29. Timura (Prepsl), 32. Štěpjak (Trubka), 36. Uhlár (Tomášek), 51. Tomášek (Štěpjak), 57. Uhlár (Linduška) – 18. Zelenka (Havlíček), 37. Michálek (Hradil), 39. Michálek (Havlíček, Kysela), 58. Weiss (Baďura)

sestava HK KRNOV: Vítek – Kysela, Zouhar, Slavík, Kocián, Zelenka – Weiss, Baďura, Peterka – Závodník, Kubík, Havlíček – Kostovský, Michálek, Hradil – Hon Jakub. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.