Krnov hraje s Orlovou, na střídavý start hráči z Opavy

Krnovští hokejisté mají za sebou první zápas přípravy. Na domácím ledě podle očekávání nestačili na druholigovou Opavu, které podlehli 0:7. V sestavě Strojosvitu se objevili i hráči Slezanu, kteří by měli mít v Krnově vyřízený střídavý start. Další duel přípravy čeká na svěřence trenéra Davida Galvase už dnes, a to na domácím ledě s Orlovou.

„Přesně jsem věděl, jak bude utkání s Opavou probíhat. Dokud jsme měli síly a stačili se soupeřem bruslit, což bylo tak do půlky zápasu, celkem to šlo. Hlavně ve třetí třetině jsme se už jenom bránili, Opava byla úplně někde jinde,“ řekl krnovský kouč David Galvas. „Musím si rýpnout do vlastních řad. Pokud nebudeme trénovat, nebudeme konkurence schopni týmům v krajské lize. Vadí mi taky to, že led v Krnově byl až osmého záři. Uškodilo to v tréninku, jak mužskému týmu, tak mládežnickým výběrům. Všichni bychom byli dál,“ podotkl kouč HK Krnov.

V sestavě Krnova se objevili i opavští hráči Mario Horizral, Martin Buršík, Lukáš Horný a Daniel Pachula. „Měli by mít u nás vyřízený střídavý start. Proti Opavě hrál i Kotásek, toho si nakonec ale trenér Zdráhal nechává,“ prozradil David Galvas.

Dnes hraje Krnov další zápas, na domácí ledě hostí od 18 hodin Orlovou.

fotogalerie z utkání je k shlédnutí ZDE.

HK Krnov – HC Slezan Opava 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 6. Vojtovič, 13. Vašenka (Štěpánek, Kadula), 31. Vašenka (Beránek, Štěpánek), 36. Štindl (Štindl), 38. Beránek (Šindelář, Vojtovič), 58. Rousek (Ludvík), 60. Ludvík (Rousek, Beránek). Vyloučení: 7:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:2.


sestava HK KRNOV: Vítek (Purkat) – Pachula, Dohnal, Beneš, Kocián, Hendrych, Hon – Hudečka, Peterka, do 21. Kotásek, Kostovský, Kubík, Havlíček, Horizral, Horný, Buršík, Rubý, Rybka, Hon. Trenér: David Galvas

sestava  HK OPAVA: Slíž (od 41. Nowak) – Šindelář (C), Lehocký, Štěpánek, Ervasti, Ludvík, Thiel – Káňa (A), Stuchlík, Rousek (A), Brada, Štindl, Kadula, Vašenka, Beránek, Vojtovič, od 21. Kotásek. Trenér: Pavel Zdráhal

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.