Neskutečné! Krnov během chvilky promrhal čtyřgólový náskok

Doslova šílený zápas odehráli krnovští hokejisté na domácím ledě s Rožnovem. Ještě jedenáct minut před koncem normální hrací doby vedli o čtyři branky. Nakonec ale prohráli 4:5 po samostatných nájezdech.

„Do zápasu jsme vstoupili špatně. Naše hra nebyla vůbec dobrá,“ přiznal krnovský trenér David Galvas. „To, že jsme vedli o dvě branky, bylo o velkém štěstí. Rožnov měl v první třetině docela dost šancí,“ podotkl domácí stratég. Ve druhé části se hra Strojosvitu zvedla. „Šli jsme nahoru, hráli jsme hokej podle mých představ,“ zdůraznil David Galvas.

Ve třetí třetině už vedl Krnov 4:0, přesto to nestačilo. „Hokej je rychlý sport, a to jsme taky poznali. Někteří hráči si mysleli, že už se nemůže nic stát, jenomže se stalo. Kvůli našemu lajdáctví jsme nechali soupeře vrátit do hry. Z jasně vyhraného utkání jsme tak vydolovali pouze bod. Zklamání je velké,“ uzavřel David Galvas.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV - HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM  4:5 s.n. (2:0, 1:0, 1:4 – 0:0)

Branky a nahrávky: 8. Kocián (Peterka, Havlíček), 17. Kubík (Svoboda), 36. Kostovský (Jiří Hon, Peterka), 45. Kocián – 49. Moll, 50. Švrček (Prycl, Vyvíjal), 51. Dořičák (Lukačka, Cvečka), 56. Lukačka (Cvečka), rozh. náj. Dořičák.

sestava HK KRNOV: Vítek (Purkat)  – Slavík, Rybka, Beneš, Kocián, Jakub Hon, Jiří Hon – Kostovský, Peterka, Havlíček – Buršík, Horný, Horizral – Hudečka, Kubík, Svoboda. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.