Krnovský Strojosvit se zatím trápí, doma nestačil na Studénku

Krnovským hokejistům se zatím v novém ročníku Krajské ligy příliš nedaří. Trápí je koncovka, což se odráží i do výsledků. Naposledy prohráli svěřenci trenéra Davida Gavlase se Studénkou 1:4.

„Nedáváme góly a k tomu vyrábíme hloupé chyby,“ poznamenal trenér krnovských hokejistů. „Proti Studénce jsme si řekli, že musíme začít zodpovědně a nakonec dostaneme gól z první střely. Pak jsme ještě chytli gól do šatny,“ kroutil hlavou David Galvas. „Když to shrnu, nedáváme góly a hloupé dostáváme. Musíme se zlepšit. Nyní nás čeká derby s Horním Benešovem, tenhle zápas musíme zvládnout,“ zakončil.

Fotky z utkání jsou ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV - HC STUDÉNKA 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)

branky a nahrávky: 53. Kocián (Kubík, Beneš) – 1. Lyčka (Tatarčík), 20. Tatarčík (Holanik, Uhlár), 34. Novák (Holanik), 37. Sochorek (Zuber)

sestava HK KRNOV: Kolbert (Purkat) – Beneš, Kocián, Slavík, Rubý, Jiří Hon, Zelenka, Jakub Hon – Kostovský, Římský, Svoboda – Peterka, Kubík, Havlíček – Hudečka, Rybka, Horizral, Horný. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.