Krnovská mizérie napsala další díl. Strojosvit nezvládl závěr zápasu

Pod velkou dekou se momentálně nachází krnovští hokejisté. Svěřenci trenéra Davida Galvase projeli další zápas. Proti Bohumínu dokázali přitom vymazat dvougólový náskok. Bohužel minutu před koncem inkasovali a nakonec prohráli 5:7.

„Nevím, co bych už k tomu řekl. Je to pořád dokola. Děláme individuální chyby, které nám berou body,“ kroutil hlavou trenér Strojosvitu David Galvas. „Nejsme schopni po celé utkání držet stanovou taktiku,“ hledal příčiny dalšího nezdaru.

Krnov proti Bohumínu dotahoval soupeřův náskok. Když během jedné minuty třetí třetiny vyrovnali Kostovský s Havlíčkem na 4:4, vypadalo to, že jsou domácí na koni. „V té chvíli to vypadalo, že jsme zpátky ve hře. Šlo o pasáž, kdy naše hra nevypadala vůbec špatně,“ podotkl David Gavlas. Úspěch se ale nedostavil. „Řekneme si, že soupeř těží z dlouhých přihrávek středem. A za tři střídání z toho dostaneme branku,“ nechápal krnovský kouč. „Sami jsme si tak prohráli další utkání. Musíme dál pracovat, věřím, že se zvedneme. Hokej hrát umíme,“ zakončil David Galvas.

V neděli hraje na domácím ledě, kde od 15 hodin hostí Orlovou.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV – HC BOHUMÍN 5:7 (1:2, 2:2, 2:3)

branky a nahrávky: 16. Pachula, 28. Fědor (Svoboda), 40. Kostovský (Fědor), 44. Kostovský (Vojkůvka), 44. Havlíček (Hudečka) – 9. Kysučan (Holý), 20. Hudec (Rosypka), 31. Hudec (Okřina), 35. Kysučan (Baca, Holý), 42. Kovalski (Hudec, Rosypka), 59. Kysučan (Baca), 60. Kovalski (Baca).

sestava HK Krnov: Kolbert (Vítek) - Beneš, Fědor, Slavík, Pachula, Dohnal, Horný – Kostovský, Římský, Svoboda – Hudečka, Rybka, Havlíček – Horizral, Vojkůvka, Peterka – Michálek, Jakub Hon, Zelenka. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.