Krnov se herně zvedl, nakonec ale šťastně vyhrál favorit z Orlové

Krnovští hokejisté pořádně potrápili favorita z Orlové. Na domácím ledě sahali po bodovém zisku, nakonec se od nich odvrátilo štěstí a prohráli 3:4.

„Konečně jsme sehráli zápas, ve kterém byl po celých šedesát minut náš výkon dobrý,“ pochvaloval si krnovský kouč David Galvas. „S favoritem jsme dokázali držet krok. Ve třetí třetině jsme byli i lepším mužstvem. Orlovou jsme přinutili k vyhazování puků. Bohužel nakonec při soupeři stálo štěstí a vyhrál,“ pokračoval trenér Strojosvitu

Hosté vyhráli i díky zkušenosti. „Máme hodně omlazený tým. Kluci jsou šikovní, ovšem chybí jim zkušenost. Věřím, že když v dalším zápase navážeme na výkon z duelu z Orlové, budeme bodovat,“ podotkl David Galvas.

V neděli zajíždí jeho tým do Frýdku–Místku, kde ho čeká rezerva Rysů. „Uděláme všechno proto, abychom se nevrátili s prázdnou,“ slíbil krnovský stratég.

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE.

HK KRNOV – MHK SLOVAN ORLOVÁ 3:4 (1:1, 0:2, 2:1)

branky a nahrávky: 13. Lehotský (Buršík), 48. Kostovský (Svoboda, Fědor), 51. Michálek (Buršík, Kotásek) – 5. Juhász (Szturc), 23. Juhász (Fejko), 32. Michejda (Šěvěček, Fejko), 51. Piš (Szturc, Zakuťanský)

sestava HK Krnov: Vítek (Purkat) – Beneš, Fědor, Slavík, Dohnal, Pachula, Lehotský – Kostovský, Michálek, Svoboda – Rybka, Havlíček, Vojkůvka - Buršík, Horný, Kotásek – Jakub Hon. Trenér: David Galvas.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.