Krnov nadělil soupeři čtrnáct branek

Aleš Kilnar střílí premiérovou branku v dresu KrnovaFanoušci hokejistů Krnova zažili v sobotní podvečer v Krystal aréně brankové žně. Domácí borci totiž v Krajské hokejové lize převálcovali rezervní tým Nového Jičína vysoko 14:1.

Svěřenci trenéra Pavla Hulvy měli minulý víkend volno a kouč měl trochu strach, aby tým nevypadl z rytmu. Obavy se však proti novojičínskému celku nenaplnily. Naopak, už po první třetině, kterou domácí vyhráli 4:1, prakticky nebylo co řešit.

„Doplnili jsme sestavu a musím říct, že teď máme opravdu silné mužstvo. Nový Jičín se snažil, ale byli jsme opravdu lepší,“ komentoval Pavel Hulva, který se zmínil i o krnovském brankáři Mužíkovi. Ten inkasoval pouze v jednom případě. „Nebyl v jednoduché pozici, jelikož moc toho neměl. Obdržel jednu branku. Byla celkem nešťastná,“ uvedl dále kouč Krnova.

Ze začátku se domácí v útoku sice trošku trápili, v osmé minutě se ale poprvé v utkání prosadil Tomáš Polok, později přišly dva rychlé góly a brankostroj se roztočil do plných obrátek.

„Moc často se nestává, že zvítězíte takovým rozdílem. Někdy hrajete vyrovnané zápasy, které skončí třeba 8:8, a někdy přijde řada i na takovéto utkání. Soupeř místy čelil opravdu značnému tlaku. K vidění byly zajímavé branky. Některé padly po pěkných kombinacích, jiné po dorážkách, další po důrazu před bránou a mohl bych pokračovat,“ posunul se dále kormidelník krnovského týmu, podle něhož byli spokojeni i fanoušci: „Užívají si každý zápas a chodí na nás v hojném počtu. Těší mě, že si mohli užít takovou porci branek.“

Fotogalerie z utkání je ke shlédnutí ZDE

HK KRNOV – ĎÁBLOVÉ NOVÝ JIČÍN B 14:1 (4:1, 4:0, 6:0)
branky a nahrávky Krnova: 8. Polok (Svoboda, Tichý), 15. Polok (Tichý, Havlíček), 16. Kubík (Vlašánek), 20. Havlíček (Tichý), 26. Svoboda, 27. Michálek (Vlašánek, Galvas), 34. Kilnar (Řehák, Bednárek), 39. Tichý (Svoboda), 48. Řehák (Bednárek), 49. Holeš (Svoboda, Kysela), 50. Michálek (Vlašánek, Hon), 56. Svoboda (Ševčík, Holeš), 58. Tošenovjan (Vlašánek), 60. Ševčík (Kysela)

sestava HK Krnov: Mužík (Kober) – Tichý, Kysela, Galvas, Ševčík, Vysloužil, Bednárek, Dohnal – Havlíček, Polok, Svoboda – Vlašánek, Michálek, Tošenovjan – Řehák, Kilnar, Kubík – Hon, Holeš, Kostovský   trenér: Pavel Hulva.

nákupy a sázkami přes reklamní bannery podpoříte krnovský hokej

Postavení Týmy Body
1 MHK SLOVAN ORLOVÁ 49
2 TJ HORNÍ BENEŠOV 37
3 HC UNIČOV 31
4 HK BANÍK KARVINÁ 28
5 HC STUDÉNKA 27
6 HC ROŽNOV 26
7 HC WOLVES Č. TĚŠÍN 24
8 HC FRÝDEK MÍSTEK 22
9 HC BOHUMÍN 19
10 HK KRNOV 7
 • 06-03-23
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2023
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2023 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.
 • 06-11-22
  Vítězná premiéra mezi seniory
  Devatenáctiletý gólman Patrik Vítek, odchovanec Vítkovic, který minulou sezónu odchytal v opavské juniorce, si odbyl  premiéru mezi seniory v utkání KLM proti Frýdku Místku a premiéra to byla parádní.
 • 05-10-22
  Premiérové branky pro mladíky
  Ke svému prvnímu, mistrovskému utkání mezi seniory naskočil, krnovský odchovanec a věkem zatím junior, osmnáctiletý Oliver Hradil hrající současně Juniorskou ligu za Porubu.
 • 04-03-22
  Hokejový klub obdržel dotaci od města na rok 2022
  Spolek Hokejový klub Krnov obdržel neinvestiční, finanční dotaci od města Krnova na rok 2022 v rámci dotačního programu určeného pro seniorský sport v Krnově.